عدم دریافت سرمایه

شما در ابتدا نیاز نیست تمام مبلغ لازم برای سرمایه گذاری را در اختیار شرکت پیکاپ سرمایه بگذارید و در هر مرحله با توجه به مبلغ مورد نیاز با شما هماهنگی انجام می‌شود.
اطلاعات بیشتر

امکان خرید اقساطی تجهیزات

یکی از هزینه‌های اساسی برای احداث هر کلینیک خرید تجهیزات و لوازم آن است. برای شروع می‌توانید با هزینه بسیار کم، پیش پرداخت تجهیزات را انجام بدهید و دستگاه‌ها را تحویل بگیرید.
اطلاعات بیشتر

تضمین بازگشت سرمایه

یکی از مهم‌ترین نکات مشاوره راه اندازی کلینیک زیبایی با پیکاپ سرمایه، تضمین بازگشت سرمایه پس از چند ماه شروع از فعالیت شماست.
اطلاعات بیشتر

مراحل راه اندازی کلینیک زیبایی

در این ویدیو به طور مختصر تمامی مراحل راه اندازی کلینیک زیبایی(مرکز لیزر) را به طور کامل برای شما شرح می‌دهیم. برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تاسیس کلینیک زیبایی

تاسیس کلینیک های زیبایی پس از جنبه پزشکی و درمانی آن به یکی از پر سودترین و رو به رشدترین تجارت های دنیا نیز بدل شده است که افراد بسیاری اقدام به سرمایه گذاری در آن می کنند.

اگرچه معیارهای زیبایی در جوامع و دوره های مختلف همواره در حال تغییر بوده اما آنچه بدیهی است میل تمامی انسان ها به زیباتر شدن است. به عبارت دیگر امکان ایجاد تغییرات ظاهری تا رسیدن به زیبایی ایده آل چیزی نیست که افراد به سادگی از آن بگذرند. تاریخچه طولانی عمل زیبایی و جراحی پلاستیک خود گواهی بر این مدعاست.

اما در سالهای اخیر با پیشرفت علم پزشکی و ساخت دستگاه های جدید،افزایش تنوع خدمات زیبایی، وجود کلینیک های تخصصی زیبایی در تمامی شهرها و نزدیک شدن معیارهای زیبایی در افراد مختلف ، نرخ استفاده از این خدمات در میان مردم رشد چشمگیری داشته است.

راه اندازی کلینیک زیبایی، یک کسب و کار هوشمند

همانگونه که سرمایه گذاری در هر حیطه ای نیازمند تخصص و تجربه است، تاسیس کلینیک زیبایی نیز با رعایت دقیق برخی نکات و در نظر گرفتن تمامی مراحل مربوط به آن مطمئن و کم ریسک خواهد بود. بنابراین در صورتیکه قصد سرمایه گذاری سودآور در این حوزه را دارید بهتر است ابتدا با تمامی این مراحل آشنا شده و سپس در هر مرحله از راه اندازی کلینیک زیبایی خود از مشاوره و همراهی افراد متخصص در آن بخش بهره بگیرید.

گام اول، کلینیک زیبایی چیست؟

گام اول، کلینیک زیبایی چیست؟

بدون شک قدم اول در آغاز هر کسب و کاری شناخت حوزه ای است که برای فعالیت و سرمایه گذاری سودآور انتخاب می کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا برای مسیر پیش رویتان طرح دقیق تری را پی ریزی کنید.

کلینیک به مکانی گفته می شود که در آن پزشک یا مجموعه ای از پزشکان متخصص در حوزه ای مشخص به درمان بیماران می پردازند. کلینیک زیبایی نیز جایی است که در آن انواع خدمات زیبایی تحت نظر پزشکان متخصص زیبایی و پزشک عمومی، با همکاری جمعی از پرستاران و اپراتورهای آموزش دیده دستگاه ها ارائه می شود. تنوع خدمات زیبایی در کلینیک ها به عوامل مختلفی مانند بودجه، نوع و میزان تقاضای مراجعه کنندگان و ... بستگی دارد اما به طور کلی تمامی خدمات زیر در یک کلینیک زیبایی قابل ارائه است:

 • انواع جراحی زیبایی مانند جراحی بینی
 • کاشت مو و ابرو
 • خدمات جوانسازی مانند هایفوتراپی،مزوتراپی،پی آر پی، آر-اف ،کربوکسی تراپی ، ،فیشال، لایه برداری، میکرودرم ابریژن،میکرونیدلینگ، تزریق چربی، ژل یا فیلر.
 • لیزر موهای زائد صورت و بدن
 • خدمات لاغری و تناسب اندام
گام دوم، ثبت کلینیک و اخذ مجوز وزارت بهداشت:

گام دوم، ثبت کلینیک و اخذ مجوز وزارت بهداشت:

اولین اصل سرمایه گذاری سودآور و مطمئن، قانونی بودن آن است. داشتن مجوز قانونی علاوه بر این که به اعتبار کلینیک زیبایی شما می افزاید و موجب جلب اعتماد مشتریان خواهد شد، این امکان را فراهم می کند تا به راحتی و در ابعاد گسترده ای به تبلیغ خدمات زیبایی خود بپردازید. در غیر این صورت فعالیت شما پیگرد قانونی داشته و با محدودیت های بسیاری مانند عدم نصب تابلو روبرو خواهید بود.

اخذ مجوز وزارت بهداشت برای راه اندازی کلینیک زیبایی، جز در مواردی مانند لیزر موهای زائد، مستلزم وجود پروانه پزشکی یک متخصص زیبایی یا پزشک عمومی است.

ثبت نام کلینیک اقدام ضروری دیگری است که به فعالیت شما شکلی رسمی تر و حرفه ای تر می بخشد. اما باید توجه کنید که انتخاب نام تجاری مناسب و منحصر بفرد که شما را از رقبایتان متمایز کند، اولین و یکی از مهم ترین مراحل برندینگ کلینیک زیبایی شما محسوب می شود که باید آن را جدی بگیرید.

برای اینکه بیشتر با مفهوم و اهمیت برندینگ آشنا شوید کافیست به حافظه خود و تجربیات شخصی که از مصرف محصولات و خدمات مختلف در طول زندگیتان داشته اید رجوع کنید.اگر بخواهید آنها را به یاد آورید یا به دیگران توصیه کنید اغلب با چه ویژگی هایی از آنها یاد می کنید.

برندینگ در واقع تاثیری است که از خودتان در ذهن مخاطب به جا می گذارید و توسط آن حال و هوای کلینیک زیبایی تان و اهداف و خدمات آن  را به او معرفی می کنید. همانطور که گفتیم انتخاب نام تجاری مناسب برای کلینیک اولین قدم مهم در برندینگ برای تمایز در میان انبوه کلینیک های پزشکی و زیبایی و البته در طولانی مدت یکی از مهم ترین فاکتورهای کسب درآمد،سودآوری و بازگشت سرمایه خواهد بود.

پس از آن طراحی لوگو،انتخاب رنگ سازمانی،تایپوگرافی،انتخاب لحن برند، شناخت پرسونا یا مخاطب هدف و همچنین بررسی رقبا بر اساس تحقیقات بازار، دیگر مراحل برندینگ کلینیک هستند که در قالب روندی برنامه ریزی شده از آغاز تصمیم گیری برای تاسیس کلینیک زیبایی شروع و همواره ادامه خواهند داشت.

توجه کنید که هیچ برندی یک شبه شکل نخواهد گرفت اما ایجاد یک برند نه تنها در آینده هزینه تبلیغات شما را کاهش خواهد داد بلکه موجب می شود همواره در ذهن مخاطبانتان باقی بمانید و از این طریق روز به روز به مشتریان وفادار خود و در نتیجه نرخ سود و درآمدتان بیافزایید.

گام سوم، انتخاب ساختمان مناسب:

گام سوم، انتخاب ساختمان مناسب:

ساختمانی که برای راه اندازی کلینیک زیبایی خودتان انتخاب می‌کنید باید بر اساس بودجه ای که می توانید به آن اختصاص دهید در موقعیت مکانی ای از شهر انتخاب شود که دسترسی به آن برای مراجعه کنندگان آسان و البته میزان تقاضای خدمات زیبایی در آن منطقه نیز به اندازه کافی باشد.

در واقع می توان گفت مکان کلینیک زیبایی بر چگونگی ارائه خدمات و میزان درآمد حاصل از آن و حتی استراتژی بازاریابی و تبلیغات کلینیک تاثیر به سزایی خواهد گذاشت. سرمایه گذاری در این بخش، کار شما را در مراحل جذب مشتری،گسترش خدمات و بازاریابی و تبلیغات موثر آسان تر می کند. ساختمان کلینیک می تواند بازسازی و یا از صفر ساخته شود. این کاملا بستگی به بودجه و شرایط خودتان دارد اما آنچه اهمیت دارد در نظر گرفتن فضاها و امکانات ضروری یک کلینیک زیبایی است.

 • ورودی مناسب
 • آسانسور
 • سالن انتظار
 • حداقل دو اتاق جهت معاینه،نمونه برداری و انجام خدمات
 • اتاق استریلیزاسیون
 • اتاق لیزر درمانی
 • آبدارخانه و فضای استراحت پرسنل
 • سیستم اطفاء حریق
 • تهویه مناسب
 • و...

توجه داشته باشید درصورتیکه در هریک از اتاق های کلینیک جراحی انجام شود، باید جنس دیوار ها کاشی و کف اتاق قابل شستشو باشد.

گام چهارم، طراحی داخلی:

گام چهارم، طراحی داخلی:

کار شما با ساختمان کلینیک تان در مرحله قبل تمام نمی شود. اینجا یک کلینیک زیبایی است و زیبایی در آن حرف اول را می زند.

پس از آماده سازی اولیه ساختمان، حالا نوبت به استخدام یک طراح داخلی با تجربه یا حداقل دریافت مشاوره از او می رسد. فراهم کردن فضایی زیبا و دلچسب برای مراجعه کنندگان نه تنها باعث بازگشت مجدد آنها به کلینیک شما و انجام خدمات بیشتر می شود بلکه در اولین مواجهه مخاطبان با کلینیک، چه به صورت حضوری و چه در فضای مجازی جذابیت بسیاری را برای آنها ایجاد خواهد کرد.

برای درک اهمیت این موضوع خودتان را جای مشتریانتان بگذارید. حتما شما هم ترجیح می دهید در محیطی شیک و زیبا خدمات زیبایی تان را دریافت کنید. فراموش نکنید هماهنگی میان دکوراسیون،وسایل پذیرایی،پوشش پرسنل و... علاوه بر ایجاد حس یکدستی و نظم بصری که موجب آرامش و اعتماد مشتری خواهد شد، به روند برندسازی کلینیک زیبایی شما نیز کمک خواهد کرد. زیرا در تمام مراحل طراحی دکوراسیون مانند خرید مبلمان،ست اداری و... از رنگ سازمانی و لوگوی کلینیک نیز استفاده خواهد شد.

داشتن کلینیکی زیبا و متفاوت، باعث می شود در بازاریابی و تبلیغات خود نیز از رقبا یک سر و گردن بالاتر باشید.

گام پنجم، خرید دستگاه و تجهیزات:

گام پنجم، خرید دستگاه و تجهیزات:

امروزه با وجود اینترنت و امکان آشنایی افراد با جدیدترین خدمات زیبایی، یکی از مهم ترین فاکتورهای رقابت و جذب مشتری میان سایر کلینیک ها برخورداری از به روزترین و با کیفیت ترین دستگاه ها و تجهیزات است. همچنین تنوع بالای خدمات ارائه شده در هر کلینیک می تواند آن را به مقصدی همیشگی برای طرفداران این دسته از خدمات تبدیل کند.

در صورتیکه امکان ارائه تمامی خدمات زیبایی را در کلینیک خود ندارید،تشخیص اینکه وجود کدام یک از آنها در لیست خدمات شما ضروری تر است، امری بسیار مهم و حاصل تحقیقات دقیق بازار و نیازسنجی از مخاطبان هدف شما خواهد بود. بهتر است روی خدماتی سرمایه گذاری کنید که بازگشت سرمایه و رسیدن به درآمد و سود کافی از آنها محتمل تر باشد.

عموما خدماتی چون لیزر موهای زائد،جوانسازی و لاغری جزو پرطرفدارترین خدمات زیبایی به شمار می روند که برای ارائه هر کدام از آنها با طیف گسترده ای از دستگاه ها با ویژگی ها و قیمت های متفاوت روبرو خواهید بود. بنابراین آشنایی با دستگاه های لیزر و زیبایی و انتخاب بهترین آنها متناسب با بودجه مورد نظرتان مهم ترین مرحله راه اندازی کلینیک زیبایی است.برای آشنایی بیشتر برای خرید دستگاه لیزر مو می‌توانید مطالعه کنید.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن و صورت از رایج ترین خدمات زیبایی در کلینیک هاست که مخاطبان بسیاری به ویژه در میان خانم ها دارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم هرگز از آن غافل نشوید. دستگاه های لیزر بسته به طول موج و میزان اثرگذاریشان انواع متفاوتی دارند. لیزرهای الکساندرایت،ND-YAG، دایود، IPL، آلما و به تازگی ICE PLATINUM و رادو پلاس انواع مختلف لیزر هستند که با توجه به درجه تیرگی پوست و رنگ و ضخامت موها اثرگذاری متفاوتی دارند.

جوانسازی

برخی از خدمات جوانسازی پوست مانند تزریق ژل و بوتاکس و همچنین مزوتراپی بدون دستگاه و توسط پزشک انجام می شوند. اما اصلی ترین این خدمات شامل هایفو، آر-اف، کربوکسی تراپی و... به کمک دستگاه هایی مانند هایفو اولترا، هایفو دابلو، لیزر co2 فرکشنال و آر-اف فرکشنال صورت می گیرند.

لاغری و تناسب اندام

بسیاری از افراد ممکن است تحمل رژیم های سنگین یا امکان ورزش کردن را نداشته باشند یا حتی ممکن است بخواهند بخشی از چربی صورت یا بدن خود را به صورت موضعی و بدون آسیب و عوارض احتمالی کاهش دهند. در این صورت هایفوتراپی به عنوان روشی غیر تهاجمی که هیچگونه دوران نقاهتی نداشته و تاثیر آن به سرعت قابل مشاهده است، به این افراد پیشنهاد خواهد شد که با دستگاه های لاغری همچون لیپوسونیکس (HIFU LIPO SONIX)، اسلیمینگ (HIFU SLIMING) و هایفو اولترا انجام می شود.

گام ششم، پرسنل کلینیک:

گام ششم، پرسنل کلینیک:

پزشک متخصص یا عمومی

در هر کلینیک زیبایی وجود یک پزشک متخصص زیبایی یا پزشک عمومی ضروری است زیرا پزشک به عنوان مسئول فنی باید همواره نظارت لازم را بر تمامی خدمات و همینطور آموزش پرسنل داشته باشد.علاوه بر این برخی از خدمات مانند تزریق ژل و بوتاکس و حتی میکرودرم ابریژن نیز باید توسط پزشک انجام شود.

پرستار و اپراتور

اپراتورها افرادی هستند که به عملکرد دستگاه های لیزر،جوانسازی و لاغری آشنا بوده و توانایی انجام مستقیم خدمات زیبایی توسط دستگاه را برای مراجعین دارند. این افراد طی فرآیندی توسط پزشک و شرکت فروشنده دستگاه ها، آموزش های لازم را دیده و سپس تحت نظر پزشک فعالیت می کنند.

بدیهی است که انتخاب اپراتورهایی که پیش تر تجربه فعالیت در کلینیک زیبایی و کار با دستگاه های مختلف را داشته اند، ریسک نارضایتی مشتریان را پایین آورده و فرآیند آموزش را تسریع می کند. اگر در کلینیک زیبایی شما انواع جراحی زیبایی و کاشت مو و ابرو نیز انجام می شود، به حضور یک یا چند پرستار و حتی در مواردی یک سوپروایزر نیز نیاز خواهید داشت.

کادر اداری کلینیک

اغلب کادر اداری یک کلینیک زیبایی را مدیر داخلی،حداقل دو نیروی پذیرش و دو نیروی خدمات تشکیل می دهند. البته ممکن است در ادامه فعالیتتان به بخش پشتیبانی مشتریان (کال سنتر) نیز نیاز داشته باشید.

مدیر داخلی کلینیک فردی است که وظیفه مدیریت،نظارت و ایجاد هماهنگی میان امور داخلی کلینیک اعم از انجام امور مالی،پیگیری خرید مواد مصرفی،سنجش عملکرد پرسنل،نظارت بر نگهداری دستگاه ها و... را بر عهده دارد. بنابراین مهم است که ضمن آشنایی با تمامی فرآیندهای کلینیک زیبایی و خدمات ارائه شده در آن، توانایی مدیریت،برنامه ریزی و ایجاد روابط عمومی موثر را نیز داشته باشد.

مسئول پذیرش در واقع اولین فردی است که هنگام ورود به کلینیک زیبایی به او مراجعه می کنیم. به همین دلیل آراستگی ظاهری، برخورد و رفتار مناسب و سرعت عمل او در راهنمایی و نوبت دهی مشتریان می تواند احساس خوشایندی را در آنها به وجود آورد. بهتر است حداقل دو پرسنل پذیرش استخدام کنید زیرا ساعات کاری کلینیک طولانی بوده و قطعا در این مدت زمان راندمان و انرژی شخص پایین خواهد آمد.

علاوه بر این در مواقع خاص که یکی از نیروهایتان حاضر نبود با مشکل مواجه نخواهید شد. به یاد داشته باشید برندینگ کلینیک زیبایی شما پس از انتخاب نام،لوگو و طراحی داخلی بر اساس رنگ سازمانی، اینبار با نحوه برخورد پرسنل تان و جو حاکم بر کلینیک کامل تر خواهد شد.

نیروی خدمات احتمالا آخرین چیزی باشد که به آن فکر کنید،اما پیشنهاد ما این است که به سادگی از آن عبور نکنید. ارائه خدمات رضایت بخش به مشتریان نه فقط در اتاق های کلینیک بلکه از همان ابتدای ورود و در طول زمان انتظار نیز صورت می گیرد. بنابراین یک نیروی خدمات ایده آل همانطور که از نامش پیداست باید نظم،مسئولیت پذیری، سرعت عمل بالا و توانایی استقبال و پذیرایی از مشتریان مطابق با آموزش های مبتنی بر برندینگ را داشته باشد. اینگونه می توانید امیدوار باشید که کلینیک زیبایی شما همواره فضایی زیبا،تمیز و مطبوع برای مراجعه کنندگان است.

گام هفتم، استراتژی بازاریابی و تبلیغات:

گام هفتم، استراتژی بازاریابی و تبلیغات:

پس از طی کردن تمامی مراحل پیشین حالا نوبت آن رسیده دیگران را از وجود کلینیک زیبایی خود آگاه و آنها را با ویژگی ها و خدمات ارائه شده در آن آشنا کنید تا از میان مخاطبان خود مشتری بسازید.

در ابتدای این مسیر آنچه اهمیت دارد طرح استراتژی دقیق بازاریابی و انتخاب بهترین شیوه تبلیغات با توجه به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شما در سرمایه گذاری است. این امر مستلزم آشنایی و بررسی رقبا، شناخت مخاطبان هدف و همچنین تعیین اهداف تجاری کلینیک است.

بازاریابی و تبلیغات کلینیک زیبایی می تواند به دو شیوه محیطی و مجازی صورت گیرد. واضح است که داشتن طرح کارآمد برای هردوی این ها و اجرای توامان، سریع ترین نتیجه را حاصل خواهد کرد. اما از آنجایی که تبلیغات محیطی نیازمند سرمایه بیشتری هستند، شاید در شروع گزینه مناسبی به حساب نیایند. علاوه بر این امروزه بیشتر مردم وقت خود را در فضای مجازی می گذرانند و بسیاری از نیازهای روزمره خود را از طریق آن تامین می کنند.

بنابراین استفاده از شیوه های خلاقانه بازاریابی و تبلیغات مجازی می تواند با هزینه ای بسیار کمتر و به مرور زمان جذب مشتری و کسب درآمد فوق العاده ای را برایتان به همراه داشته باشد. به شرط آنکه در هر بخش از مسیر، کار خود را به افراد متخصص و با تجربه در حیطه بازاریابی دیجیتال بسپارید تا با ارائه به روزترین و هوشمندانه ترین شیوه های تبلیغاتی،در میان صفحات مجازی رقبای خود دیده شوید.

طراحی سایت

وب سایت کلینیک زیبایی شما حکم ویترین آن را دارد و بخشی از فرآیند برندینگ محسوب می شود. فضایی که توسط آن شناخت و تصور اولیه ای را در مورد ساختمان، امکانات و خدمات کلینیک در ذهن مخاطب بوجود می آورید. زیرا اولین جایی که افراد برای جستجوی خدمات زیبایی مورد نظرشان و یافتن بهترین کلینیک ارائه دهنده این خدمات رصد می کنند، وب سایت هایی است که در موتورهای جستجوگر همچون گوگل به آنها نمایش داده می شود. در یک وب سایت کلینیکی می توان منوهای مختلفی مانند اسامی پزشکان،خدمات،تصاویر،اطلاعات تماس،نوبت دهی آنلاین،پشتیبانی و... را ایجاد کرد.

همانطور که می دانیم اغلب افراد به باز کردن وب سایت هایی که در اولین صفحات گوگل نمایش داده می شوند، بسنده می کنند و تقریبا کسی نیست که تمامی صفحات را بررسی کند. بالا آمدن وب سایت شما در صفحات ابتدایی گوگل که به طبع سبب جذب مخاطبین بیشتری خواهد شد، مستلزم رعایت برخی نکات مانند طراحی فضای کاربری راحت و زیبا و همچنین تولید محتوای سئو شده است تا نه تنها کاربر به سرعت بر آن کلیک کند بلکه با ایجاد فضای کاربری دلچسب مدت زمان بیشتری در وب سایت شما مانده و با امکانات و خدمات کلینیک زیبایی تان آشنا شود.

طراحی وب سایت آنچنان که گفته شد، نیازمند همکاری با طراحان وب سایت با تجربه و مسلط به الگوریتم های موتورهای جستجو است. بنابراین اولین مرحله از بازاریابی مجازی کلینیک زیبایی که باید برای آن در طرح سرمایه گذاری خود جای کافی باز کنید، طراحی وب سایتی قدرتمند است.

پیج اینستاگرام

اینستاگرام کلینیک زیبایی به شما کمک می کند تا با تولید محتوای بصری جذاب و ایجاد ارتباط موثر با افراد، ضمن حرکت در جهت برندینگ کلینیک، با ارائه تصاویری از نمونه خدمات انجام شده توسط بیماران و ارائه برخی نکات آموزشی در خصوص انواع خدمات زیبایی و دستگاه های مربوط به آنها، از میان مخاطبان خود مشتری بسازید. علاوه بر این اینستاگرام در صفحات بیزینسی ابزار و امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از طریق آنها به اطلاعات مفیدی در مورد مخاطبان خود و نیازها و تمایلات آنها دست یابید.

این به شما کمک می کند تا روی خدماتی سرمایه گذاری کنید که بازخورد بهتری خواهند داشت. همچنین می توانید با ایجاد کمپین های تبلیغاتی،کپشن نویسی،هشتگ گذاری و... در فضای جستجوی اینستاگرام نمایش داده شوید.

مدیریت پیج اینستاگرام کلینیک نیازمند حضور نیروی متخصص دیگری به عنوان ادمین فضای مجازی است که با تمامی الگوریتم های اینستاگرام آشنا بوده و بتواند متناسب با آن راهکارهای موثری ارائه دهد. علاوه بر این ادمین رابط مستقیم میان کلینیک و مخاطبان به شمار می رود و به نوعی نقش مسئول پذیرش را در فضای مجازی بازی می کند. بنابراین داشتن روابط عمومی بالا و آشنایی با اصول برندینگ کلینیک مانند لحن برند برای او امری الزامی خواهد بود.

برای کاهش هزینه ها می توانید ادمینی را استخدام کنید که توانایی عکاسی و فیلمبرداری را نیز داشته باشد تا خوراک مورد نیاز برای تولید محتوای صفحه کلینیک را به تنهایی مهیا کند.البته در شکل حرفه ای تر آن برخی کلینیک ها برای هرکدام این بخش ها نیرویی جداگانه استخدام می کنند. بهرحال داشتن تصاویر با کیفیت و زیبا در جذب مخاطب و تبدیل آنها به مشتری بی تاثیر نیست.

طراحی کارت، بروشور، تراکت

داشتن کارت ویزیت از واجبات یک کلینیک زیبایی است. نام و اطلاعات تماس شما باید همیشه همراه مشتریانتان باشد تا هر زمان به فکر انجام خدمات زیبایی یا معرفی کلینیک شما به دیگران افتادند، در دسترس آنها باشید. کارت ویزیت باید بر اساس برندینگ کلینیک شما و به جذاب ترین شکل طراحی شود.

پس از آن طراحی یک بروشور حرفه ای است که به صورت خلاصه تمامی خدمات زیبایی و ویژگی دستگاه های لیزر، جوانسازی، لاغری و تناسب اندام را معرفی کند و از این طریق موجب آشنایی بیشتر مشتریان با انواع خدمات زیبایی کلینیک و ترغیب آنها به انجام خدماتی است که تا به حال تجربه آن را نداشته اند. آنها همچنین می توانند بروشور را با خود به مکان های دیگر ببرند و اینگونه شانس این را خواهید داشت که بی هیچ هزینه اضافی افراد بیشتری با خدمات کلینیک زیبایی شما آشنا شوند.

شاید شما هم تصور کنید دوره بازاریابی و تبلیغات از طریق پخش تراکت گذشته است اما معتقدیم همچنان طراحی گرافیک قوی و جذاب برای یک تراکت می تواند توجه افراد بسیاری را به آن جلب کند.

شرکت پیکاپ سرمایه، با بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه تاسیس کلینیک زیبایی و پشتیبانی خدمات مربوط به آن از جمله کسب مجوز، یافتن ساختمان مناسب، طراحی داخلی کلینیک، معرفی به روزترین و با کیفیت ترین دستگاه های لیزر، جوانسازی و لاغری و همچنین انجام تمامی مراحل بازاریابی و تبلیغات از ابتدا تا رسیدن به درآمد و سود در این سرمایه گذاری سودآور در کنار شما خواهد بود.در واقع سود شما سود ماست و اگر به هردلیل سرمایه گذاری شما برای تاسیس کلینیک زیبایی در موعود مقرر به نتیجه مطلوب نرسد تمام وجه سرمایه گذاری شده به شما عودت داده خواهد شد.

9 دیدگاه

  • سلام خانم سارا
   بله دقیقا این نکته ای است که وجه تمایز ماست و این بند تضمین بازگشت سرمایه خیلی دقیق و واضح در قراداد لحاظ می‌شود.

  • با سلام و احترام، وقت بخیر
   هزینه راه اندازی کلینیک زیبایی با توجه به شرایط و محل مورد نظر شما متغیر است، برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید تا به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنند.

 • سلام وقت به خير من به دنبال سرمائه گذار براي كلينيك زيبايي هستم منتها ميخواستم بدونم چند درصد ازسود بايد پرداخت كنم بهش؟ عرف و حدود چه مقداره ممنون ميشم ج بدين

  • با سلام و احترام،
   برای اطلاعات بیشتر از جزییات با توجه به شرایط و مقدار سرمایه گذاری مورد نظرتون لطفا با شماره مجموعه 91099190-021 و یا از طریق شماره همراه 09123792012 با ما در تماس باشید تا به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *