/
about us

درباره ما

درباره شرکت پیکاپ سرمایه

مجموعه پیکاپ سرمایه، همواره برآن بوده است که اولا به صورت کلی درهای جدید گشوده شده در حوزه زیبایی کشور و جهان را  مانند تجهیزات مدرن و به روز را نمایش دهد و ثانیا به صورت خاص، راه‌اندازی و تأسیس کلینیک زیبایی را از صفر تا صد انجام دهد. مجموعه پیکاپ‌سرمایه امروز در لبه تکنولوژی صنعت زیبایی حرکت می‌کند و درصدد آن است علاوه بر تحول در کشور گام‌های مهمی را در صحنه‌های جهانی نیز  بردارد. در همین راستا یعنی تاسیس کلینیک زیبایی خدمات زیادی انجام می‌شود که در ادامه به صورت کلی و تیتروار به آنها اشاره میکنیم:

انتخاب بهترین موقعیت مکانی

به طور کلی باید فضای فیزیکی هر کسب و کاری با نوع خدمات یا محصولی که در این کسب و کار ارائه می‌شود، همخوانی داشته باشد و این نکته می‌تواند نقش بسزایی در رضایتمندی مشتری داشته باشد که رضایت مشتری، مخصوصا در کسب و کارهای خدماتی، کلید موفیقت می‌باشد و همینطور به نوعی یک تبلیغ تأثیرگذار است. امروز ما در پیکاپ سرمایه قدم های مهمی در صنعت دکوراسیون برداشته‌ایم که با روانشناسی جامعه هدف و همینطور مینیمال‌سازی این فضا نوک پیکان تیر شخصی سازی را تیزتر کرده‌ایم تا ورود مشتری به کلینیک زیبایی مساوی با ورودش به خانه زیبایی خودش باشد، این هنر ماست.

تأیید و آموزش پرسنل

کلینیک های زیبایی با توجه به خدمات تخصصی و حساسی که ارائه می‌دهند نیازمند کادری مجرب و حرفه ای هستند که با درک کامل از شرایط کار در این محیط‌ها بتوانند نیازها و توقعات مشتریان را تشخیص دهند و به بهترین شکل شروع درمان و ارائه خدمات کنند. ما در پیکاپ سرمایه با داشتن بانکی از متخصصین و پزشکان و همینطور آموزش پرسنل کلینیک زیبایی، از همان ابتدا یک کادر حرفه ای را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

حضور مشاور در کلینیک

با انجام تمام کارها ما باز هم در کنار شما خواهیم بود و شما تنها نخواهید بود. مشاورین مجرب و کارکشته پیکاپ‌سرمایه همواره در کنار شما خواهند بود و این حتی به صورت حضوری در کلینیک شما اتفاق خواهد افتاد. ما رفیق نیمه‌راه نیستیم.

قیمت‌گذاری

معمولاً کسب‌وکارهایی که محصولی برای فروش دارند، مشکل چندانی برای قیمت‌گذاری ندارند اما کسب‌وکارهای خدماتی برای قیمت‌گذاری باید پارامترهای زیادی را مورد ارزیابی قرار دهند. پیکاپ‌ سرمایه با تخصص در اینکار و همچنین تحلیل محل کلینیک زیبایی و آنالیز جامعه ی هدف کلینیک، قیمت‌گذاری استانداردی را برای شما انجام می‌دهد.

مشاوره دکوراسیون

توجه به مکان کسب و کار از عوامل مهم موفقیت می‌باشد که گاهاً، سهل‌انگارانه، دست کم گرفته می‌شود، پیکاپ سرمایه اما، با در نظر گرفتن پوشش بازار هدف، نیروی کار و تحلیل داده های منطقه‌ای، با توجه به بافت شهری و اجتماعی منطقه، بهترین مکان را برای کسب و کار شما و تأسیس کلینیک زیبایی معرفی خواهد کرد

تأمین دستگاه

ما همیشه صحت و سلامت مشتریان زیبایی را ارجح بر هر چیز دیگری پنداشته‌ایم و از همین رو همیشه به دنبال آن هستیم که با استفاده از بهترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌ها علاوه بر تأمین کیفیت خدمات و البته رضایت مشتری، سلامت جسمی مشتریان کلینیک های زیبایی را در نظر داشته باشیم. اگر برآیند محورهای کلیدی کیفیت ، هزینه ( مقرون به‌صرفه بودن ) و کاربرد را در نظر بگیریم، ما بهترین ها را برای شما انتخاب می‌کنیم.به عنوان مثال برای خرید دستگاه لیزر مو می‌توانید مطالعه کنید.

تبلیغات

شرکت پیکاپ سرمایه با همکاری با یکی از بهترین گروه های حاضر در حوزه برندینگ و تبلیغات که با بهره‌گیری از آخرین روش ها و مدرن ترین متد های تبلیغات و بازاریابی توانسته‌اند نقش بسزایی در پر رونق شدن کسب وکار ها در حوزه پوست و زیبایی داشته باشند، آماده است تا با پیاده سازی این علم و همینطور استفاده از تجربه ی گرانبهایی که در این زمینه به دست آورده است، درکنار شما باشد تا قدم های مهمی را در راستای جذب مشتری و افزایش درآمد بردارید.

همراهی تا سوددهی

شاید بزرگترین ترس برای شروع هر کسب و کاری، عدم اطمینان نسبت به سودآوری و بهره‌وری است. البته که ورود بدون تجربه و تحلیل و بررسی های فنی مساوی است با شکست پروژه، اما در عین حال استفاده از تجربه و بررسی تمام شرایط و مناسبات چنان تأثیر شگرفی بر چگونگی انجام امور خواهد گذاشت که می‌تواند ریسک ورود به هر کسب وکاری را نزدیک به صفر کند.

تیم پیکاپ سرمایه

شرکت پیکاپ سرمایه دارای تیم توانمند در زمینه مشاوره سرمایه گذاری برای تاسیس کلینیک زیبایی میباشد.

گروه A

خانم عینعلی

کارشناس فروش

خانم قاسمی

کارشناس فروش

گروه B

خانم حسینی

کارشناس فروش

خانم شهبازی

کارشناس فروش

آقای قاسمی

کارشناس فروش

برند های همکار ما

شرکت پیکاپ سرمایه با شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی در حال همکاری میباشد تا بهترین کیفیت را برای شما عزیزان فراهم آورد.