درباره پیــکاپ سرمــایه

پیکاپ اولین و بزرگ‌ترین شرکت مشاوره و سرمایه گذاری در امر تاسیس مجموعه‌های زیبایی، کلینیک‌ها و مطب‌های زیبایی و لیزر موهای زائد در ایران است. پیکاپ سرمایه پیکاپ سرمایه با بیش از 7 سال سابقه کار در زمینه تاسیس و تجهیز کلینیک‌های زیبایی مدعی است طی هشت گام تدوین استراتژی، نقشه تجاری سرمایه گذار را طراحی کرده و مشاوره مستقیم را در این حوزه تا به در آمد رسیدن او در این شغل ارائه می‌دهد.

پیکاپ در راستای این ماموریت از مشاورین فروش، گروه اجرا شامل کارشناس ارشد و کارشناسان فنی اجرا بهره می‌برد. مشاوران پیکاپ سرمایه در تمامی مسیر از انتخاب ملک تا افتتاحیه کلینیک زیبایی همراه و پشتیبان شما هستند. استفاده از مدل‌های تاثیر گذار اقتصادی، به همراه داشتن تجربه طولانی و موفق در  این حوزه پیکاپ را منحصراً موفق‌ترین شرکت مشاوره تاسیس کسب و کار حوزه زیبایی نموده است.

علاوه بر این پیکاپ با ضمانت بازگشت سرمایه که به طور مشخص در قرارداد ذکر می‌شود شما را در مسیر تاسیس کلینیک زیبایی همراهی می‌کند. سند موفقیت ما تاسیس و تجهیز بیش از 210 کلینیک زیبایی در سراسر کشور است.

پیکاپ سرمایه، یک سرمایه گذاری جاودانه

از ۰ تا ۱۰۰ مسیر همراهتون هستیم

مجموعه پیکاپ سرمایه، همواره برآن بوده است که اولا به صورت کلی درهای جدید گشوده شده در حوزه زیبایی کشور و جهان را  مانند تجهیزات مدرن و به روز را نمایش دهد و ثانیا به صورت خاص، راه‌اندازی و تأسیس کلینیک زیبایی را از صفر تا صد انجام دهد.

حضور پیکاپ در نمایشگاه‌های بین المللی

نمایشگاه ایران هلث- شرکت پیکاپ سرمایه
نمایشگاه ایران هلث- پیکاپ سرمایه
نمایشگاه ایران هلث- شرکت پیکاپ سرمایه1
حضور آقای حیاتی و رفیع در غرفه پیکاپ سرمایه
شبنم قلی خانی پیکاپ سرمایه
پیکاپ سرمایه در نمایشگاه ایران هلث