درباره ما

چرا پیکاپ سرمایه ؟

با تخصص ما و سرمایه خودتان، صاحب کلینیک زیبایی شوید.

بدون حتی تجربه ای در زمینه تاسیس کلینیک زیبایی و با حداقل سرمایه کسب و کار خودتان را راه بیندازید.

پیکاپ سرمایه
پیکاپ سرمایه

معرفی

مجموعه پیکاپ سرمایه، همواره برآن بوده است که اولا به صورت کلی درهای جدید گشوده شده در حوزه زیبایی کشور و جهان را  مانند تجهیزات مدرن و به روز را نمایش دهد و ثانیا به صورت خاص، راه‌اندازی و تأسیس کلینیک زیبایی را از صفر تا صد انجام دهد.

مجموعه پیکاپ‌سرمایه امروز در لبه تکنولوژی صنعت زیبایی حرکت می‌کند و درصدد آن است علاوه بر تحول در کشور گام‌های مهمی را در صحنه‌های جهانی نیز  بردارد.

در همین راستا یعنی تاسیس کلینیک زیبایی خدمات زیادی انجام می‌شود که در ادامه به صورت کلی و تیتروار به آنها اشاره میکنیم:

انتخاب بهترین موقعیت مکانی

توجه به مکان کسب و کار از عوامل مهم موفقیت می‌باشد که گاهاً، سهل‌انگارانه، دست کم گرفته می‌شود، پیکاپ سرمایه اما، با در نظر گرفتن پوشش بازار هدف، نیروی کار و تحلیل داده های منطقه‌ای، با توجه به بافت شهری و اجتماعی منطقه، بهترین مکان را برای کسب و کار شما و تأسیس کلینیک زیبایی معرفی خواهد کرد.

مشاوره دکوراسیون

به طور کلی باید فضای فیزیکی هر کسب و کاری با نوع خدمات یا محصولی که در این کسب و کار ارائه می‌شود، همخوانی داشته باشد و این نکته می‌تواند نقش بسزایی در رضایتمندی مشتری داشته باشد که رضایت مشتری، مخصوصا در کسب و کارهای خدماتی، کلید موفیقت می‌باشد و همینطور به نوعی یک تبلیغ تأثیرگذار است.

امروز ما در پیکاپ سرمایه قدم های مهمی در صنعت دکوراسیون برداشته‌ایم که با روانشناسی جامعه هدف و همینطور مینیمال‌سازی این فضا نوک پیکان تیر شخصی سازی را تیزتر کرده‌ایم تا ورود مشتری به کلینیک زیبایی مساوی با ورودش به خانه زیبایی خودش باشد، این هنر ماست.

تأمین دستگاه   

ما همیشه صحت و سلامت مشتریان زیبایی را ارجح بر هر چیز دیگری پنداشته‌ایم و از همین رو همیشه به دنبال آن هستیم که با استفاده از بهترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌ها علاوه بر تأمین کیفیت خدمات و البته رضایت مشتری، سلامت جسمی مشتریان کلینیک های زیبایی را در نظر داشته باشیم. اگر برآیند محورهای کلیدی کیفیت ، هزینه ( مقرون به‌صرفه بودن ) و کاربرد را در نظر بگیریم، ما بهترین ها را برای شما انتخاب می‌کنیم.به عنوان مثال  برای خرید دستگاه لیزر مو می‌توانید مطالعه کنید.

تأیید و آموزش پرسنل

کلینیک های زیبایی با توجه به خدمات تخصصی و حساسی که ارائه می‌دهند نیازمند کادری مجرب و حرفه ای هستند که با درک کامل از شرایط کار در این محیط‌ها بتوانند نیازها و توقعات مشتریان را تشخیص دهند و به بهترین شکل شروع درمان و ارائه خدمات کنند.

ما در پیکاپ سرمایه با داشتن بانکی از متخصصین و پزشکان و همینطور آموزش پرسنل کلینیک زیبایی، از همان ابتدا یک کادر حرفه ای را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

پیکاپ سرمایه

تبلیغات

شرکت پیکاپ سرمایه با همکاری با یکی از بهترین گروه های حاضر در حوزه برندینگ و تبلیغات که با بهره‌گیری از آخرین روش ها و مدرن ترین متد های تبلیغات و بازاریابی توانسته‌اند نقش بسزایی در پر رونق شدن کسب وکار ها در حوزه پوست و زیبایی داشته باشند، آماده است تا با پیاده سازی این علم و همینطور استفاده از تجربه ی گرانبهایی که در این زمینه به دست آورده است، درکنار شما باشد تا قدم های مهمی را در راستای جذب مشتری و افزایش درآمد بردارید.

حضور مشاور در کلینیک

با انجام تمام کارها ما باز هم در کنار شما خواهیم بود و شما تنها نخواهید بود. مشاورین مجرب و کارکشته پیکاپ‌سرمایه همواره در کنار شما خواهند بود و این حتی به صورت حضوری در کلینیک شما اتفاق خواهد افتاد. ما رفیق نیمه‌راه نیستیم.

قیمتگذاری

معمولاً کسب‌وکارهایی که محصولی برای فروش دارند، مشکل چندانی برای قیمت‌گذاری ندارند اما کسب‌وکارهای خدماتی برای قیمت‌گذاری باید پارامترهای زیادی را مورد ارزیابی قرار دهند.

پیکاپ‌سرمایه با تخصص در اینکار و همچنین تحلیل محل کلینیک زیبایی و آنالیز جامعه ی هدف کلینیک، قیمت‌گذاری استانداردی را برای شما انجام می‌دهد.

همراهی تا سوددهی

شاید بزرگترین ترس برای شروع هر کسب و کاری، عدم اطمینان نسبت به سودآوری و بهره‌وری است. البته که ورود بدون تجربه و تحلیل و بررسی های فنی مساوی است با شکست پروژه، اما در عین حال استفاده از تجربه و بررسی تمام شرایط و مناسبات چنان تأثیر شگرفی بر چگونگی انجام امور خواهد گذاشت که می‌تواند ریسک ورود به هر کسب وکاری را نزدیک به صفر کند.

شرکت پیکاپ سرمایه با تجربه ای بالغ بر 10 سال به عنوان قدرتمندترین شرکت در زمینه تجهیز و تأسیس کلینیک زیبایی در کنار شماست تا هیچ دغدغه‌ی فکری مخل سرمایه‌گذاری سودآور شما نباشد. پیکاپ سرمایه پله به پله با شماست تا مطمئن باشد که شما به آنچه می‌خواهید، دست یابید.

تمام این خدمات به شکل جامع و تجربه شده به شکلی کاملا مشخص انجام خواهد شد و البته در این بین خدمات ریز و درشت دیگری نیز ارائه خواهد شد که شما می‌توانید با حضور در مجموعه پیکاپ سرمایه با یکی از مشاوران خبره اجرایی مجموعه پیکاپ سرمایه ضمن برگزاری جلسه مشاوره رایگان خود، از آنها نیز مطلع شوید.

ما به خودمان اطمینان داریم و این را با ضمانت در قرارداد ثابت خواهیم کرد. البته این همکاری یک همکاری براساس منافع مشترک خواهد بود، پس سود شما سود ماست و این معامله، یک معامله برد_برد.