هزینه راه اندازی کلینیک لیزر

هزینه راه اندازی کلینیک لیزر

لیزر موهای زائد به یکی از روش‌های اصلی برای رفع موهای زائد در سال‌های اخیر تبدیل شده است و بنابراین تاسیس کلینیک‌های لیزر به شدت افزایش یافته است. هزینه تاسیس کلینیک‌ لیزر اگرچه کم نیست اما سود بالای حاصل از این صنعت باعث افزایش تعداد افرادی شده است که قصد تاسیس کلینیک لیزر دارند. در ادامه مهم‌ترین هزینه‌های لازم برای تاسیس کلینیک لیزر به تفکیک مورد بررسی قرار می‌گیرد. اگر شما نیز قصد تاسیس کلینیک لیزر خود را دارید پیشنهاد می‌کنیم تا پایان همراه ما باشید.

هزینه دریافت مجوز کلینیک لیزر

هزینه دریافت مجوز کلینیک زیبایی

یکی از اولین هزینه‌های راه‌اندازی مرکز لیزر، هزینه دریافت مجوز است. یک کلینیک لیزر برای این‌ که بتواند به صورت قانونی به فعالیت خود ادامه دهد نیاز  به دریافت مجوز دارد. هزینه دریافت مجوز برای مرکز لیزر ثابت نیست و معمولا سالانه تغییر می‌کند. همچنین با توجه به لاین‌هایی که در کلینیک لیزر فعال هستند ممکن است این هزینه تغییر کند.

هزینه اجاره کلینیک لیزر

هزینه اجاره کلینیک لیزر

 

یکی از هزینه‌های اصلی برای تاسیس کلینیک لیزر، هزینه مربوط به اجاره مکان کلینیک است. هزینه اجاره مکان کلینیک لیزر با توجه به متراژ ساختمان، امکانات ساختمان، شهر مورد نظر و … بسیار متفاوت است و نمی‌توان عدد ثابتی را برای آن در نظر گرفت. در شهرهای بزرگ این هزینه به مراتب خیلی بیشتر است.

هزینه خرید تجهیزات کلینیک لیزر

هزینه خرید تجهیزات کلینیک لیزر

هنگامی که صحبت از کلینیک لیزر به میان می‌آید، خرید تجهیزات مناسب برای موفقیت کلینیک ضروری خواهد بود. معمولا بخش زیادی از هزینه تاسیس کلینیک زیبایی به خرید تجهیزات برمی‌گردد. بنابراین اگر شما قصد تاسیس مرکز لیزر خود را دارید می‌بایسیت از هزینه لازم برای خرید تجهیزات اطلاع کافی داشته باشید.

امروزه شرکت‌های زیادی اقدام به فروش تجهیزات مرکز لیزر کرده‌اند که باعث شده است تا دستگاه‌های متفاوتی در بازار وجود داشته باشد و و همین امر تصمیم گیری برای انتخاب دستگاه مناسب را دشوار کرده است. به طور کلی بسته به تعداد دستگاه‌های خریداری شده، کیفیت دستگاه‌ها، شرکت تولید کننده دستگاه‌ها و … میزان هزینه لازم برای خرید تجهیزات کلینیک لیزر متفاوت است. در ادامه میانگین قیمت دستگاه‌های لیزر مورد استفاده در کلینیک‌های لیزر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نوع دستگاهمیانگین قیمت دستگاه در زمستان 1402 
دستگاه کندلا1-2 میلیارد تومان
دستگاه رادوپلاس400-500 میلیون تومان
دستگاه تیتانیوم300-600 میلیون تومان

هزینه خرید لوازم کلینیک لیزر

هزینه خرید لوازم کلینیک لیزر

یکی دیگر از مراحل تاسیس کلینیک لیزر که هزینه بر است، خرید لوازم مربوط به کلینیک لیزر است. خرید لوازم مورد نیاز کلینیک لیزر باید با دقت کافی صورت گیرد تا نیازهای مشتریان را به درستی پاسخ دهد و همچنین مشتریان در هنگام استفاده از این لوازم احساس راحتی داشته باشند.

هزینه لازم برای خرید لوازم کلینیک لیزر بسته به متراژ سالن کلینیک لیزر و تعداد مراجعه کنندگان بسیار متفاوت است. مسلما هرچه سالن شما بزرگ‌تر باشد و مراجعه کنندگان بیشتری به سالن شما مراجعه کنند به لوازم بیشتری برای ارائه خدمات و یا پذیرایی از این افراد نیاز دارید. در ادامه مهم ترین لوازمی که برای یک کلینیک لیزر باید خریداری شود مورد بررسی قرار می‌گیرد.

هزینه استخدام و آموزش پرسنل کلینیک لیزر

هزینه استخدام و آموزش کلینیک لیزر

برای این که یک کلینیک لیزر در مدت زمان کوتاهی به موفقیت دست یابد نیاز است که از پرسنل با تجربه استفاده کند. پرسنل شما می‌بایست درباره کار با دستگاه‌ها و تجهیزات کلینیک لیزر آموزش ببینند و درباره کار خود اطلاعات کافی داشته باشند. همچنین نیاز است که به صورت دوره‌ای کلاس‌های آموزشی در حوزه‌های مرتبط برای این افراد برگزار شود تا در این زمینه‌ها اپدیت باشند و بهترین خدمات ممکن را به مشتریان ارائه دهند.

هزینه‌های مربوط به آموزش پرسنل با توجه به تعداد پرسنل، مربی آموزشی، تعداد جلسات آموزشی و … متفاوت است و نمی‌توان عدد ثابتی را برای آن بیان کرد.

هزینه دیزاین دکوراسیون کلینیک لیزر

هزینه دکوراسیون کلینیک لیزر

دیزاین یک کلینیک لیزر اولین چیزی است که توجه مراجعه کنندگان را به خود جلب می‌کند. طراحی و دیزاین کلینیک لیزر باید به صورت هوشمندانه انجام گیرد تا علاوه بر این که محیطی آرام و مناسب را برای مراجعه کنندگان ایجاد می‌کند از فضا و محیط نیز به صورت بهینه استفاده شود.

هزینه دیزاین کلینیک لیزر بسته به متراژ سالن، لاین‌های فعال و خواسته‌های موسس کلینیک بسیار متفاوت است. رنج قیمت مربوط به دیزاین کلینیک لیزر بسیار گسترده است و نمی‌توان عدد مشخصی را برای آن در نظر گرفت.

هزینه بازاریابی و تبلیغات کلینیک لیزر

هزینه تبلیغات کلینیک لیزر

فرض کنید که شما کلینیک لیزر خود را با بهترین و به روزترین دستگاه‌های روز دنیا افتتاح کرده‌اید و پرسنلی با تجربه در زمینه لیزر مو دارید اما هزینه‌ای صرف بازاریابی و تبلیغات کلینیک لیزر خود نکرده‌اید؛ آیا به نظر شما کلینیک لیزر به سوددهی خواهد رسید؟ احتمالا خیر. در دنیای مدرن امروز برای موفقیت هر بیزینسی نیاز به بازاریابی و تبلیغات است.

متاسفانه گاها افراد توجهی به بازاریابی و تبلیغات کلینیک لیزر خود نمی‌کنند و صرف هزینه برای بازاریابی و تبلیغات را بیهوده می‌بینند. نتیجه‌ این طرز تفکر کاهش تعداد مراجعه کنندگان با توجه به ظرفیت مرکز لیزر خواهد بود. شما با تبلیغات درست و صرف هزینه‌ای معقولانه می‌توانید در مدت کوتاهی میزان درآمد خود را چند برابر کنید. در ادامه مهم‌ترین روش‌های تبلیغات برای کلینیک‌های لیزر و میزان هزینه لازم برای هر روش تبلیغاتی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تبلیغات کلینیک لیزرمیانگین هزینه لازم برای تبلیغ در زمستان 1402
طراحی وب سایت10-30 میلیون تومان
طراحی لوگو1.5- 15 میلیون تومان
طراحی و چاپ تراکت3-10 میلیون تومان
تبلیغات در اینستاگرامبیش از 10 میلیون تومان
تبلیغات در سایت‌های پر بازدید5-20 میلیون تومان
تبلیغات در سایت‌های اشتراک ویدیو (آپارات، تماشا و …)رایگان

شما می‌توانید برای اطلاع بیشتر درباره روش‌های تبلیغاتی مناسب برای کلینیک‌های لیزر به مقاله تبلیغات کلینیک زیبایی مراجعه کنید.

 

حقوق پرسنل کلینیک لیزر

حقوق پرسنل کلینیک لیزر

اداره یک کلینیک لیزر موفق نیازمند پرسنلی با تجربه است که سرویس‌های با کیفیتی را در اختیار مشتریان قرار دهند. بنابراین استخدام پرسنل با تجربه برای یک کلینیک لیزر ضروری است.

حقوق پرسنل بر اساس توانایی‌های آن‌ها، ساعت کاری کلینیک، تعداد مراجعه کنندگان، شهر محل تاسیس کلینیک و … متفاوت است. در ادامه میانگین حقوق دریافتی پرسنل کلینیک لیزر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

پرسنل کلینیک لیزرمیانگین حقوق دریافتی در زمستان 1402
اپراتور لیزر10-12 میلیون تومان
منشی8-12 میلیون تومان
مدیر کلینیک20-30 میلیون تومان
نیروی خدمات8-10 میلیون تومان

 

هزینه‌های متفرقه (شارژ ساختمان، بیمه، هزینه اینترنت و …)

هزینه متفرقه کلینیک لیزر

علاوه بر هزینه‌هایی که در طول مقاله مورد بررسی قرار گرفت، هزینه‌های دیگری نیز هستند که لازم است در هنگام تاسیس کلینیک لیزر در نظر گرفته شدند. اگرچه شاید این هزینه‌ها در مقایسه با هزینه‌هایی که مورد بررسی قرار گرفت اندک باشند اما معمولا هزینه‌هایی هستند که به صورت ماهانه تکرار می‌شوند و مجموع این هزینه‌ها قابل توجه است.

جمع بندی

در این مقاله به صورت جامع و کامل به بررسی هزینه‌های لازم برای تاسیس کلینیک لیزر پرداختیم. همان‌طور که در ابتدای مقاله نیز اشاره شد تاسیس کلینیک لیزر اگرچه هزینه‌بر است اما سود حاصل از آن قابل توجه است. اگر شما نیز قصد تاسیس کلینیک لیزر خود را دارید اما اطلاعات کافی برای شروع این کار را ندارید پیشنهاد ما به شما پیکاپ سرمایه است.

پیکاپ سرمایه یکی از پیشگامان اصلی در زمینه تاسیس و تجهیز کلینیک‌های زیبایی و لیزر است که در کارنامه آن تاسیس بالغ بر ۲۰۰ کلینیک زیبایی و لیزر مشاهده می‌شود. پیکاپ سرمایه در زمینه طراحی بیزینس پلن، انتخاب محل مناسب برای ملک، طراحی دکوراسیون، فروش دستگاه، برگزاری کلاس‌های آموزشی، استخدام پرسنل، تبلیغات و بازاریابی و … آماده خدمت رسانی به شما است.

شما می‌توانید برای استفاده از مشاوره رایگان به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و پس از تکمیل فرم مورد نظر منتظر تماس از طرف مشاوران ما باشید. همچنین شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۹۱۰۹۹۱۹۰- ۰۲۱ تماس حاصل کنید و یا پیج اینستاگرام پیکاپ سرمایه را دنبال کنید.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ما را دنبال کنید

به منظور راهنمایی هر چه بهتر مشاوران ما فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

"*" indicates required fields

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرم linkedin واتس آپ واتس آپ تلگرام