طراحی وبسایت کلینیک زیبایی

طراحی وبسایت کلینیک زیبایی

در دنیای مدرن امروز داشتن وبسایت برای تمامی بیزینس‌ها جزو واجبات است اما برای کلینیک‌ها و پزشکان زیبایی، داشتن یک وبسایت با طراحی مناسب که خدمات آن‌ها را به خوبی نشان ‌دهد بسیار با اهمیت است. یک وبسایت از نظر زیبایی می تواند به جذب و حفظ مشتریان، افزایش فروش و در نهایت درآمد بیشتر برای کلینیک کمک کند. طراحی وبسایت برای کلینیک زیبایی می‌تواند به حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید کمک کند. در نتیجه طراحی وبسایت که یک روش تبلیغات کلینیک زیبایی نیز محسوب می‌شود با افزایش تعداد مشتریان باعث افزایش قابل توجه درآمد کلینیک زیبایی نیز می‌شود.

چرا نیاز به طراحی وبسایت کلینیک زیبایی است؟

دلایل نیاز به وبسایت برای کلینیک‌های زیبایی

در عصر دیجیتال، وبسایت شما چهره‌ای از کلینیک زیبایی را به مراجعه کنندگان نشان می‌دهد. در بسیاری از مواقع اولین نقطه تماس بین کلینیک زیبایی و مراجعه کنندگان، سایت کلینیک زیبایی است. در ادامه دلایلی که یک کلینیک زیبایی به سایت نیاز دارد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وبسایت اولین نقطه ارتباط با مشتری است.

در اکثر موارد وبسایت اولین نقطه ارتباط مشتری با کلینیک زیبایی شما است. امروزه افراد قبل از مراجعه به کلینیک زیبایی با سرچ کردن نام آن به دنبال کسب اطلاعات درباره آن هستند. زمانی که افراد نام کلینیک زیبایی شما را سرچ می‌کنند با مشاهده وبسایت شما می‌توانند اطلاعات زیادی درباره  کلینیک زیبایی شما بدست آورند. همچنین ممکن است این افراد با سرچ یک روش درمانی در گوگل به کلینیک شما برسند و از این طریق تعداد مراجعه کنندگان شما افزایش یابد.

معرفی خدمات ارائه شده در کلینیک زیبایی

یکی از مهم ترین دلایل نیاز به وبسایت کلینیک زیبایی معرفی خدماتی است که در کلینیک ارائه می‌شود. شما در این جا فرصت دارید تا به درستی روش‌های مورد استفاده خود را معرفی کنید و یا با مقایسه این روش‌ها به مشتری کمک کنید تا بهترین تصمیم را برای انتخاب روش درمانی بگیرد. شما با تهیه وبلاگ، ویدیو و همچنین استفاده از تصاویر واقعی می‌توانید نتایج حاصل از استفاده از هر روش درمانی را به نمایش بگذارید. این کار باعث جلب اعتماد مشتریان می‌شود و بنابراین راحتتر می‌توانند به کلینیک زیبایی شما اعتماد کنند.

مشاهده در موتورهای جست و جو

اگر طراحی وبسایت کلینیک زیبایی شما به درستی انجام شود و مطالبی که در آن تولید شده از نظر محتوایی کیفیت خوبی داشته باشد احتمال این که سایت شما در صفحات اول گوگل مشاهده شود افزایش می‌یابد. این کار باعث می‌شود تعداد بازدید از سایت شما افزایش یابد و افراد بیشتری با خدمات شما آشنا شوند. نتیجه این کار افزایش تعداد مراجعه کنندگان و همچنین افزایش درآمد کلینیک زیبایی است.

در طراحی وبسایت کلینیک زیبایی باید به چه مواردی توجه کرد؟

همان طور که در بخش‌های قبلی نیز بررسی طراحی سایت کلینیک زیبایی اهمیت زیادی در جذب مشتری دارد و بنابراین باید توجه ویژه‌ای به طراحی سایت کلینیک زیبایی کرد. در ادامه نکاتی که باید در طراحی سایت کلینیک زیبایی رعایت کرد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

معرفی لاین‌های مختلف کلینیک زیبایی

کلینیک‌های زیبایی خدماتی اعم از تزریق بوتاکس، فیلر، PRP، لیزر موهای زائد، خدمات فیشیال، خدمات لاغری و … ارائه می‌دهند. اما همه کلینیک‌های زیبایی تمامی لاین‌های نام برده را دارا نیستند و ممکن تعدادی از خدمات نام برده را ارائه دهند. بنابراین لازم است که شما خدمات کلینیک زیبایی خود را به طور کامل معرفی کنید و مقایسه روش‌های مختلف به زیباجویان کمک کنید تا بهترین تصمیم را برای استفاده از خدمات کلینیک زیبایی خود بگیرند.

استفاده از کلمات کلیدی

یکی از مهم‌ترین نکات در طراحی سایت و تولید محتوا سایت توجه به کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی عبارات و کلماتی هستند که بیشترین سرچ را در گوگل داشته‌اند و استفاده از این کلمات می‌تواند ایمپرشن سایت شما را تا حد زیادی بالا ببرد. به عبارت دیگر کلماتی که شما می‌خواهید سایت شما با سرچ شدن این کلمات بالا بیاید کلمات کلیدی سایت شما هستند. شما برای پیدا کردن کلمات کلیدی مختلف می‌تواینید از سایتهای مختلفی همچون کیووردچی و یا KWFinder استفاده کنید. شما با استفاده از این کلمات به شکل صحیح می‌توانید سایت خود را به یک سایت پر مخاطب تبدیل کنید.

استفاده از رنگ سازمانی در سایت

از آنجایی که انسان ها ارتباطات عاطفی قوی با انواع رنگ ها دارند، مهم است که پالت رنگی که در وب سایت خود استفاده می کنید متناسب با رنگ سازمانی کلینیک زیبایی شما باشد. البته توجه داشته باشید که رنگ انتخابی نباید به گونه‌ای باشد که چشم خوانندگان را اذیت کند و یا به صورتی انتخاب شود که خواندن متون وبسایت برای افراد مشکل شود. به طور کلی بیزینس‌های موفق از رنگ‌های مرتبط استفاده می‌کنند و با استفاده از فونت‌های خوانا و مناسب زیبایی وبسایت خود را دو چندان می‌کنند.

طراحی وبسایت موبایل فرندلی (وبسایت سازگار با تلفن همراه)

با توجه به سرعت افزایش استفاده از تلفن همراه، و این واقعیت که گوگل قبل از نسخه های دسکتاپ، وبسایت‌های موبایل را برای تعیین رتبه بندی بررسی می‌کند، نیاز به طراحی وبسایت شما به صورت موبایل فرندلی از اهمیت بالایی برخوردار است. مطابق با داده‌های گوگل 60 درصد افراد به سایت‌هایی که موبایل فرندلی نبودند باز نخواهند گشت و ترجیح می‌دهند مطالب مربوط را از سایت دیگری دنبال کنند. با توجه به این موضوع ضروری است که سایت خود را به گونه‌ای طراحی کنید که برای دسکتاپ و موبایل مناسب باشد.

سرعت وبسایت را از یاد نبرید!

سرعت وبسایت کلینیک زیبایی در جذب مراجعه کننده از اهمیت زیادی برخوردار است. به طور کلی اگر در 3 ثانیه ابتدایی پس از کلیک روی وبسایت، سایت مورد نظر بارگذاری نشود 40 درصد افراد این وبسایت را ترک می‌کنند. بنابراین بسیار مهم است که سایت شما سرعت بالایی داشته باشد و سریع بارگذاری شود.

نکات مهم در هنگام انتخاب طراح وبسایت کلینیک زیبایی

طراح وبسایت برای کلینیک زیبایی

وقتی نوبت به طراحی وبسایت کلینیک زیبایی می‌رسد، پیدا کردن طراح وبسایت اهمیت زیادی پیدا می‌کند. در ادامه نکاتی که به شما کمک می‌کند تا طراح وبسایت مناسب خود را پیدا کنید، مورد بررسی قرار می‌گیرد:

تجربه کاری فرد را در نظر بگیرید.

زمانی که به دنبال یک فرد مناسب برای طراحی وبسایت کلینیک زیبایی می‌گردید نخستین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که آیا فرد در زمینه طراحی وبسایت کلینیک زیبایی تجربه‌ای دارد یا خیر؟ این که تنها فرد طراح وبسایت باشد کافی نیست و آشنایی با مواردی که در وبسایت کلینیک زیبایی باید رعایت شود ضروری است. لذا توصیه می‌شود در همان ابتدای مسیر پروتوفیلو و نمونه کارهای طراح وبسایت کلینیک زیبایی از هر جهت بررسی شود.

رفرنس‌های طراح وبسایت کلینیک زیبایی را مورد بررسی قرار دهید.

پس از این که مطمئن شدید طراح در زمینه طراحی وبسایت کلینیک زیبایی مهارت دارد باید با طریقی با مشتریان قبلی او ارتباط برقرار کنید. شما باید از مشتریان قبلی بخواهید که صادقانه نظرات خود را در رابطه با وبسایت طراحی شده بیان کنند. همچنین باید مطمئن شوید که پشتیبانی از سایت تا چه زمانی ادامه دارد و آیا پس از تکمیل پروژه پشتیبانی درستی توسط طراح ارائه می‌شود یا خیر. این کار باعث می‌شود تا شما با دید بازتری برای انتخاب طراح اقدام کنید.

مهارت‌های ارتباطی طراح وبسایت را در نظر بگیرید.

یک طراح وبسایت کلینیک زیبایی که در این زمینه تجربه کافی دارد باید بتواند با شما ارتباط موثری داشته باشد و اطلاعات کافی در زمینه کلینیک زیبایی داشته باشد. یک فرد با تجربه نسبت به خواسته‌ها و ترجیحات شما برای طراحی وبسایت کلینیک زیبایی آگاهی دارد و بنابراین می‌تواند به شما مشاوره دهد که کدام کار باعث می‌شود تا سایت شما به یک وبسایت پربازدید تبدیل شود.

قیمت طراحی وبسایت

در حالی که هزینه نباید تنها فاکتور شما برای انتخاب طراح وبسایت باشد اما فاکتوری است که چشم پوشی از آن نیز غیر ممکن است. شما باید با طراح وبسایتی قرارداد ببندید که در مورد قیمت گذاری شفاف باشد و بتواند با توجه به بودجه شما وبسایت خوبی را طراحی کند.

نتیجه گیری

در این مقاله به طور کلی دلایل نیاز به وبسایت کلینیک زیبایی و نکات مربوط به آن مورد بررسی قرار گرفت. اگر شما نیز به دنبال تاسیس کلینیک زیبایی خود هستید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید پیشنهاد ما به شما پیکاپ سرمایه است.

پیکاپ سرمایه با بیش از 6 سال سابقه تاسیس و تجهیز کلینیک زیبایی و بیش از 210 پروژه موفق آماده خدمت رسانی به شما است. پیشکاپ سرمایه در زمینه طراحی و تنظیم بیزینس پلن، انتخاب لوکیشن، تبلیغات و بازاریابی، تجهیز کلینیک زیبایی و … همراه شما است. شما برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و تکمیل فرم مورد نظر منتظر تماس مشاوران ما باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ما را دنبال کنید

به منظور راهنمایی هر چه بهتر مشاوران ما فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

"*" indicates required fields

دیدگاهی در مورد “طراحی وبسایت کلینیک زیبایی

  1. فائزه احدی گفت:

    خیلی ممنون مقاله جالبی بود. شما طراحی وبسایت به صورت اختصاصی هم انجام میدید؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرم linkedin واتس آپ واتس آپ تلگرام