زیبایی، ارتباط، سرمایه

زیبایی، ارتباط، سرمایه

زیبایی، ارتباط، سرمایه واژه‌هایی هستند که امروزه به شدت با یکدیگر درآمیخته شده‌اند. می‌توان گفت سرمایه هر انسان دایره اجتماعی اطرافش هستند که می‌توانند مشخص کننده سیر و مسیر فرد در طول زندگی او باشند، و کمتر کسی پیدا می‌شود که تاثیر زیبایی را در این مقوله انکار کند. در ادامه مطالبی را راجع به همین موضوع در بخش اول خواهید خواند و در بخش دوم  در مورد تتو و پیامدهای آن مطالعه خواهید کرد.

ارتباطات هر انسان، جایگاه او را در هر جامعه و اجتماعی مشخص می‌کند و به همین سبب توانایی ایجاد ارتباط از ارکان کسب موفقیت و پیشرفت هر فرد خواهد بود و امروز این مهم بر کسی پوشیده نیست. اما برقراری ارتباط در دنیای پر سرعت امروز علاوه بر لزوم یادگیری مهارت‌های اجتماعی، نیازمند سود بردن از اقدامات و ابزارآلاتی است که می‌توان گفت مقدمه‌ای برای حصول هر نوع ارتباطی است.

آراستگی و پاکیزگی در طول تاریخ در تمام مکاتب و ادیان امری پسندیده، مهم و تأثیرگذار تلقی شده و همینطور جذابیت و مقبولیت اجتماعی را تضمین کرده است. همه افراد به سلامت و زیبایی خود اهمیت می‌دهند و البته حتماً سطح توقع  افراد نسبت به کاری که انجام می‌دهند متفاوت است. بعضی، بسیار از سلامت پوست و موی خود مراقبت می‌کنند اما برخی دیگر تا مشکل جدی پیش نیاید اقدامی نمی‌کنند.

زیبایی، ارتباط و سرمایه

زیبایی، ارتباط و سرمایه رابطه مستقیمی با تاسیس کلینیک زیبایی دارد.

افزایش سن و نقش کلینیک زیبایی

به مرور و با گذشت زمان، درحالی که سن افراد بالاتر می‌رود، خط و خطوطی روی صورت و گردن ظاهر می‌شود که رفته‌رفته  تبدیل به چین و چروک‌هایی می‌شود که شاید برای بسیاری خوشایند نیست. به همین دلیل اغلب به دنبال این هستند که بتوانند راهی را برای از بین بردن این پیامدهای کهولت سن پیدا کنند و البته این دغدغه به آن دست نیازها تبدیل می‌شود که در اولویت‌های بالای یک فرد قرار می‌گیرد. دقیقا به همین دلیل افراد برای حل این قبیل مشکلات در پی مراکزی هستند که بتوانند به صورت تخصصی، علمی و حرفه ای پاسخگوی آن‌ها باشند.

در عصر حاضر کم و بیش همگان متوجه این شده‌اند که زیبایی تا چه حد می‌تواند در راهبرد و پیشرفت فردی و اجتماعی آن‌ها موثر باشد و با توجه به نیاز روزافزون بشر، لزوم وجود مراکزی که مراقبت از پوست و مو و زیبایی شهروندان را به عهده داشته باشند محسوس است. بنابراین نیاز به تاسیس کلینیک زیبایی بیش از پیش احساس می‌شود و هر لحظه این خواهش بیشتر و بیشتر نیز می‌شود. کلینیک زیبایی دقیقا براساس این نیاز طراحی و سازماندهی شده است. این کلینیک‌ها شامل فضایی آرام و تجهیز شده با بهترین دستگاه‌ها که از تکنولوژی روز بهره می‌برند و همینطور پزشکان و متخصصان آموزش دیده است که می‌توانند مشکلات، احتیاجات و توقعات مراجعین را تشخیص دهند و با بهره‌گیری از آخرین متدهای موجود، پروسه درمان را شروع کنند. در واقع این فضای کاری در طبقه کارهای خدماتی ـ بهداشتی و پزشکی قرار می‌گیرند، که این قبیل امور همیشه و مخصوصاً در دوره مدرن و پرسرعت  امروز، مطالبه حداکثری جامعه را در بر داشته و خواهد داشت. این خود به تنهایی دلیلی محکم برای ورود و سرمایه گذاری در این مشاغل است.

زندگی در واقع مجموعه‌ای از تعداد زیادی انتخاب است. انسان‌ها هر لحظه درحال انتخاب هستند و این در حالی است که این تصمیم‌ها هرچند کوچک باشند اما تاثیر آن‌ها همیشه کوچک نخواهد ماند. مطمئننا در میان این کثرت و سرعت کم نیست انتخاب‌هایی که براساس مناسبت‌ها، شرایط، زمان و تجربه کم انجام می‌شود که اغلب نتیجه جز پشیمانی و حسرت ندارد.

افزایش سن و نقش کلینیک زیبایی

افزایش سن و نقش کلینیک زیبایی برای به دست آوردن ظاهری زیبا در سنین بالا نیازمند اقداماتی است که بتواند پوست شما را شفاف و بدون چین و چروک نگه دارد.

تتو و تاسیس کلینیک زیبایی

تتو زدن یا اصطلاحاً خالکوبی کردن یکی از کارهایی است که در افراد گاهاً تصمیم آن را آنی و در برهه‌ای خاص از زندگی می‌گیرند و آن را انجام می‌دهند، اما آمارها نشان می‌دهد بیش از هفتاد درصد آن‌ها بعد از گذشت زمان مشخصی از این کار پشیمان می‌شوند و دیگر حتی علاقه‌ای به دیدن آن نقش و نگار بر روی بدن خود ندارند. حکایت عجیبی نیست! شاید بسیاری از همان اول، فکر این روز را می‌کردند، فکر روزی که دیگر دوست نداشته باشند آن پروانه زیبا روی ساعد دست‌شان پرواز کند، آن قاصدک کوچک روی شانه‌شان بنشیند یا آن مار خوش و خط و خال دور مچ پایشان پیچ و تاب بخورد و بیاید بالا و آن لنگر و زنجیر بلندش از گردن تا کمر آویزان باشد. البته تمایل به پاک شدن تتو ها فقط به این دلیل نیست و مواردی هم به دلیل تغییر سبک زندگی افراد رخ می‌دهد، به این شکل که برای ورود به مراحل جدید زندگی فرد مجبور به از بین بردن این قبیل اثرات است مانند استخدام، ازدواج و… بسیار تأثیر گذارند.

دکتر انتظاری جامعه شناس و استاد دانشگاه علامه طباطبایی در این رابطه توضیح می‌دهد: مشکل از جایی ناشی می‌شود که سبک زندگی فرد در طول زمان تغییر می‌کند، درحقیقت از آن‌جایی که ما در جامعه امروز، دچار تکثیر فرهنگی هستیم، گونه‌های مختلف سبک زندگی هم داریم، حالا ممکن است فردی در یک سبک زندگی و بین گروه دوستان و همسن و سال‌هایش، با تتو هم پذیرفته شده باشد اما همین فرد، ممکن است موقع ازدواج وارد فرهنگ و سبک زندگی دیگری شود که تتو را نپسندد. طبیعی است که اولین دستاویز این فرد برای حل مشکل، پاک کردن تتو است. متأسفانه با گذشت زمان در دید فرد مورد نظر، تتو ها تبدیل به ضایعه‌ای پوستی می‌شود که یادآور سهل انگاری‌هایش است و گویی مانند نمادی از تمام تصمیم‌های اشتباه او خودنمایی می‌کند. این می‌تواند در دراز مدت تأثیر مخربی بر ذهن و روان افراد بگذارد.

تاتو و تائثیر آن در کلینیک

یکی از خدماتی که در کلینیک زیبایی به زیباجویان داده میشود، انجام تاتو بر روی قسمت های مختلف بدن است، که می تواند در زیبایی افراد تاثیرگذار باشد.

درگذشته شاید خالکوبی و تتو اثری بود که راهی برای پاک کردن و فرار از آن وجود نداشت. اما خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم و فناوری و تاسیس کلینیک زیبایی این مشکل قابل حل است و می‌توان آن‌ها را از بین برد. برای این کار از دستگاه لیزر استفاده می‌شود. حذف تتو با استفاده از دستگاه لیزر اینگونه است که لیزر تابیده به پوست با توجه به طول موج مخصوص رنگ تتو با جوهر تتو واکنش داده و باعث شکستن آن‌ها می‌شود. این ذرات شکسته و ریز شده سپس توسط بدن جذب می‌شود که مشابه با حالتی است که پوست در معرض تابش آفتاب قرار گرفته و بافت از بین رفته آن توسط پرتوهای نور خورشید جذب بدن می گردند. در این میان استفاده از دستگاه های باکیفت و کاربردی می‌تواند تاثیر هر چه بیشتری برای درمان این درخواست رو به رشد داشته باشد.

پیکاپ سرمایه با تجربه‌ای چندین ساله در زمینه تأمین تجهیزات کلینیک زیبایی به‌روز و مدرن و همکاری با بهترین شرکت‌ها در این زمینه آماده است تا با تاسیس کلینیک زیبایی شما را مسلح به ابزاری که در لبه علم و فناوری قرار دارند بکند تا به بهترین شکل بتوانید پاسخگوی درخواست ها و توقعات مراجعین خود باشید و همینطور در میدان نفس‌گیر و پر سرعت خدمات‌دهی پرقدرت ظاهر شوید. با پیکاپ سرمایه مسیر کسب و کارتان را روشن می‌کنید. به عنوان مثال برای خرید دستگاه لیرز مو مطالعه کنید.

اما این تمام ماجرا نیست و قدم‌های مهم‌تری برداشته شده است که تضمین ورود به این سرمایه‌گذاری‌ها را بیشتر نیز کرده است. شرکت پیکاپ سرمایه در این عرصه به صورت پیشگام وارد شده است و با تجربه‌ای بالغ بر ده سال تمام مراحل صفر تا صدی ایجاد، راه‌اندازی، تبلیغات و بهره وری یک کلینیک زیبایی حرفه ای را بارها آزموده است و اکنون برترین شرکت در  زمینه تاسیس کلینیک زیبایی در کل کشور می‌باشد و این را می‌شود از کارنامه ما یافت.

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ما را دنبال کنید

به منظور راهنمایی هر چه بهتر مشاوران ما فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

"*" indicates required fields

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرم linkedin واتس آپ واتس آپ تلگرام