زیبایی، ارتباط، سرمایه

زیبایی

تتو و دستگاه لیزر


زیبایی، ارتباط، سرمایه

زیبایی، ارتباط، سرمایه واژه هایی هستند که امروزه به شدت با یکدیگر درآمیخته شده اند. می‌توان گفت سرمایه هر انسان دایره اجتماعی اطرافش هستند که می توانند مشخص کننده سیر و مسیر فرد در طول زندگی او باشند، و کمتر کسی پیدا می‌شود که تاثیر زیبایی را در این مقوله انکار کند. در ادامه مطالبی را راجع به همین موضوع در بخش اول خواهید خواند و در بخش دوم  در مورد تتو و پیامد های آن مطالعه خواهید کرد.

سرمایه گذاری در کلینیک زیبایی

ارتباطات هر انسان، جایگاه او را در هر جامعه و اجتماعی مشخص می کند و به همین سبب توانایی ایجاد  ارتباط از ارکان کسب موفقیت و پیشرفت هر فرد خواهد بود و امروز این مهم بر کسی پوشیده نیست. اما برقراری ارتباط در دنیای پر سرعت امروز علاوه بر لزوم یادگیری مهارت های اجتماعی، نیازمند سود بردن از اقدامات و ابزارآلاتی است که می توان گفت مقدمه ای برای حصول هر نوع ارتباطی است.

آراستگی و پاکیزگی در طول تاریخ در تمام مکاتب و ادیان امری پسندیده، مهم و تأثیرگذار تلقی شده و همینطور جذابیت و مقبولیت اجتماعی را تضمین کرده است.

همه افراد به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهند و البته حتماً سطح توقع  افراد نسبت به کاری که انجام می‌دهند متفاوت است. بعضی، بسیار از سلامت پوست و موی خود مراقبت می کنند اما برخی دیگر تا مشکل جدی پیش نیاید اقدامی نمی کنند.

افزایش سن و نقش کلینیک زیبایی

به مرور و با گذشت زمان ، درحالی که سن افراد بالاتر می‌رود، خط و خطوطی روی صورت و گردن ظاهر می‌شود که رفته‌رفته  تبدیل به چین و چروک هایی می‌شود که شاید برای بسیاری خوشایند نیست. به همین دلیل اغلب به دنبال این هستند  که بتوانند راهی را برای از بین بردن این پیامد های کهولت سن پیدا کنند. و البته این دغدغه به آن دست نیازها تبدیل می‌شود که در اولویت های بالای یک فرد قرار می‌گیرد. دقیقا به همین دلیل افراد برای حل این قبیل مشکلات در پی مراکزی هستند که بتوانند به صورت تخصصی، علمی و حرفه ای پاسخگوی آنها باشند.

در عصر حاضر کم و بیش همگان متوجه این شده اند که زیبایی تا چه حد می تواند در راهبرد و پیشرفت فردی و اجتماعی آنها موثر باشد و با توجه به نیاز روزافزون بشر، لزوم وجود مراکزی که مراقبت از پوست و مو و زیبایی شهروندان را به عهده داشته باشند محسوس است. بنابراین نیاز به تاسیس کلینیک زیبایی بیش از پیش احساس می شود و هر لحظه این خواهش بیشتر و بیشتر نیز می شود.

زیبایی

ایران، کشوری که جمعیت پیر آن در سال های آینده بیشتر خواهد شد.

کلینیک زیبایی دقیقا براساس این نیاز طراحی و سازماندهی شده است. این کلینیک ها شامل فضایی آرام و تجهیز شده با بهترین دستگاه ها که از تکنولوژی روز بهره میبرند و همینطور پزشکان و متخصصان آموزش دیده است که می توانند مشکلات، احتیاجات و توقعات مراجعین را تشخیص دهند و با بهره گیری از آخرین متد های موجود، پروسه درمان را شروع کنند.

در واقع این فضای کاری در طبقه کار های خدماتی ـ بهداشتی و پزشکی قرار می گیرند که این قبیل امور همیشه و مخصوصا در دوره مدرن و پرسرعت  امروز، مطالبه حداکثری جامعه را در بر داشته و خواهد داشت. این خود به تنهایی دلیلی محکم برای ورود و سرمایه گذاری در این مشاغل می باشد.

زندگی در واقع مجموعه ای از تعداد زیادی انتخاب است. انسان ها هر لحظه درحال انتخاب هستند و این در حالی است که این تصمیم ها هرچند کوچک باشند اما تاثیر آنها همیشه کوچک نخواهد ماند.

مطمئننا در میان این کثرت و سرعت کم نیست انتخاب هایی که براساس مناسبت ها، شرایط، زمان و تجربه کم انجام می شود که اغلب نتیجه جز پشیمانی و حسرت ندارد.

تتو و تاسیس کلینیک زیبایی

تتو زدن یا اصطلاحاً خالکوبی کردن یکی از کارهایی است که در افراد گاها تصمیم آن را آنی و در برهه ای خاص از زندگی می‌گیرند و آن را انجام می دهند اما آمار ها نشان می دهد بیش از هفتاد آنها بعد از گذشت زمان مشخصی از اینکار پشیمان می شوند و دیگر حتی علاقه ای به دیدن آن نقش و نگار بر روی بدن خود ندارند.

حکایت عجیبی نیست! شاید بسیاری از همان اول ، فکر این روز را می کردند، فکر روزی که دیگر دوست نداشته باشند آن پروانه زیبا روی ساعد دست شان پرواز کند، آن قاصدک کوچک روی شانه شان بنشیند یا آن مار خوش و خط و خال دور مچ پایشان پیچ و تاب بخورد و بیاید بالا و آن لنگر و زنجیر بلندش از گردن تا کمر آویزان باشد.

البته تمایل به پاک شدن تتو ها فقط به این دلیل نیست و مواردی هم به دلیل تغییر سبک زندگی افراد رخ می دهد به این شکل که برای ورود به مراحل جدید زندگی فرد مجبور به از بین بردن این قبیل اثرات است. اتفاق هایی مانند استخدام، ازدواج و… بسیار تأثیر گذارند.

دکتر انتظاری جامعه شناس و استاد دانشگاه علامه طباطبایی در این رابطه توضیح می دهد: مشکل از جایی ناشی می شود که سبک زندگی فرد در طول زمان تغییر می کند، درحقیقت از آنجایی که ما در جامعه امروز ، دچار تکثر فرهنگی هستیم ، گونه های مختلف سبک زندگی هم داریم، حالا ممکن است فردی در یک سبک زندگی و بین گروه دوستان و همسن و سالهایش، با تتو هم پذیرفته شده باشد اما همین فرد ممکن است موقع ازدواج وارد فرهنگ و سبک زندگی دیگری شود که تتو را نپسندد. طبیعی است که اولین دستاویز این فرد برای حل مشکل، پاک کردن تتو است.

متأسفانه با گذشت زمان در دید فرد مورد نظر، تتو ها تبدیل به ضایعه ای پوستی می شود که یادآور سهل انگاری هایش می باشد و گویی مانند نمادی از تمام تصمیم های اشتباه او خودنمایی می کند. این می تواند در دراز مدت تأثیر مخربی بر ذهن و روان افراد بگذارد.

زیبایی

درگذشته شاید خالکوبی و تتو اثری بود که راهی برای پاک کردن و فرار از آن وجود نداشت . اما خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم و فناوری  و تاسیس کلینیک زیبایی این مشکل قابل حل است و می توان آنها را از بین برد. برای این کار از  دستگاه لیزر استفاده می شود، حذف تتو با استفاده از دستگاه لیزر به اینگونه است که لیزر تابیده به پوست با توجه به طول موج مخصوص رنگ تتو با جوهر تتو واکنش داده و باعث شکستن آنها می شود.

این ذرات شکسته و ریز شده سپس توسط بدن جذب می شود که مشابه با حالتیست که پوست در معرض تابش آفتاب قرار گرفته و بافت از بین رفته آن توسط پرتو های نور خورشید جذب بدن می گردند. در این میان استفاده از دستگاه های باکیفت و کاربردی می تواند تاثیر هر چه بیشتری برای درمان این درخواست رو به رشد داشته باشد.

پیکاپ سرمایه با تجربه ای چندین ساله در زمینه تأمین تجهیزات کلینیک زیبایی به‌روز و مدرن و همکاری با بهترین شرکت ها در این زمینه آماده است تا با تاسیس کلینیک زیبایی شما را مسلح به ابزاری که در لبه علم و فناوری قرار دارند بکند تا که به بهترین شکل بتوانید پاسخگوی درخواست ها و توقعات مراجعین خود باشید و همینطور در میدان نفسگیر و پر سرعت خدمات‌دهی پر قدرت ظاهر شوید. با پیکاپ سرمایه مسیر کسب و کارتان را روشن می‌کنید. به عنوان مثال برای خرید دستگاه لیرز مو مطالعه کنید.

اما این تمام ماجرا نیست و قدم های مهمتری برداشته شده است که تضمین ورود به این سرمایه گذاری ها را بیشتر نیز کرده است. شرکت پیکاپ سرمایه در این عرصه به صورت پیشگام وارد شده است و با تجربه ای بالغ بر ده سال تمام مراحل صفر تا صدی ایجاد، راه اندازی، تبلیغات و بهره وری یک کلینیک زیبایی حرفه ای را بارها آزموده است و اکنون برترین شرکت در  زمینه تاسیس کلینیک زیبایی در کل کشور می باشد و این را می شود از کارنامه ما یافت.

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *