دستگاه لیزر هایفو

یکی از عوارض افزایش سن افتادگی و شل شدن پوست در صورت و بدن افراد است. این موضوع باعث شده است که افراد زیادی به دنبال روشی برای از بین بردن این چین و چروک‌های حاصل از افزایش سن باشند. در این میان استفاده از دستگاه‌های هایفو که یکی از روش‌های جوانسازی است به دلیل عوارض کم و دوره نقاهت کوتاه به سرعت به محبوبیت رسید.

در این مقاله به بررسی دقیق دستگاه هایفو و مزایای آن می‌پردازیم. اگر شما نیز قصد تاسیس کلینیک زیبایی و خرید دستگاه لیزر هایفو را دارید پیشنهاد می‌کنیم تا پایان همراه ما باشید.

منظور از هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی (high intensity focused ultrasound) در واقع یک روش درمانی است که با استفاده از امواج فراصوت باعث سفت شدن پوست و بافت بدن می‌شود. در واقع در این روش با استفاده از دستگاه هایفو به پوست بدن امواجی ارسال می‌شود که با تحریک کلاژن سازی در پوست باعث سفت شدن و لیفت پوست بدن می‌شود. بنابراین هایفوتراپی یک روش زیباسازی غیر تهاجمی است که می‌تواند در جوانسازی پوست تاثیر داشته باشد.

اطلاعات کلی درباره دستگاه هایفو

دستگاه هایفو یکی از بهترین دستگاه‌های جوانسازی و لیفت پوست است که توانسته در سال‌های اخیر به محبوبیت چشمگیری دست یابد. این دستگاه با استفاده از امواج اولتراسوند و بالا بردن دما، به صورت غیر تهاجمی به لایه‌های عمیق پوست نفوذ کرده و باعث جوانسازی پوست صورت و بدن می‌شود.

دستگاه‌های هایفو دارای قسمتی به نام کارتریج هستند. در واقع کارتریج بخشی است که با استفاده از آن به قسمت‌های مختلف شات لیزر زده می‌شوند. عمق نفوذ هر یک از کارتریج‌ها با هم متفاوت است و همین موضوع باعث تخصصی شدن دستگاه‌های هایفو است. در ادامه بهترین دستگاه‌های هایفو موجود در بازار ایران مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انواع دستگاه لیزر هایفو

دستگاه‌های هایفو به طور کلی برای جوانسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند اما بسته به کارتریج‌های مورد استفاده در هر دستگاه و ویژگی‌های فنی می‌توان دستگاه‌های هایفو را به سه دسته تقسیم کرد که در ادامه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دستگاه لیزر هایفو اولترافورمر هفت بعدی

دستگاه لیزر هایفو اولترا فورمر

دستگاه لیزر هایفو اولترا فورمر هفت بعدی یکی از بهترین‌های دستگاه‌های هایفو موجود در ایران است که پکیج کامل جوانسازی پوست است. این دستگاه دارای دو هندپیس مجزا است و به طور کلی 7 کارتریج متفاوت دارد. با استفاده از این کارتریج‌ها دما 60 الی 70 درجه سانتی گراد افزایش می‌یابد و باعث جوانسازی نواحی مختلف بدن می‌شود.

دستگاه هایفو اولترافورمر 7 بعدی دارای 4 کارتریج برای صورت است که عمق نفوذ آن‌ها 1.5، 3.0، 4.5 و 2.0  میلی متر است. بنابراین هر کدام از این کارتریج‌ها مناسب برای قسمتی از صورت است و باعث جوانسازی صورت می‌شود. کارتریج‌های صورت استفاده شده در این دستگاه دارای 20000 شات هستند که برای مدت طولانی قابل استفاده است.

این دستگاه همچنین دارای 3 کارتریج مخصوص برای بدن می‌باشد. عمق نفوذ این کارتریج‌ها 6.0، 9.0 و 13.0 میلی متر است که باعث می‌شود دستگاه برای نواحی مختلف بدن مناسب باشد. کارتریج‌های بدن این دستگاه دارای 30000 شات هستند که عدد قابل توجهی است.

همچنین دستگاه هایفو ولترافورمر 7 بعدی دارای دو کارتریج واژینال است که دارای عمق 3.0 و 4.5 میلی متر است.

این دستگاه دارای یک صفحه نمایش 15 اینچی است که امکان تنظیم دستگاه را به اپراتور می‌دهد. همچنین این دستگاه دارای یک استند مخصوص است که دارای محل نگهداری هندپیس بوده که بسیار کاربردی است.

البته توجه داشته باشید که شما می‌توانید این دستگاه را به همراه پروب واژینال یا بدون پروب واژینال خریداری کنید. مسلما خرید دستگاه بدون پروب واژینال به نسبت دستگاه دارای پروب واژینال ارزانتر است اما از دستگاه بدون پروب واژینال نمی‌توان برای جوانسازی واژینال استفاده کرد.

از کاربردهای دستگاه لیزر هایفو اولترافورمر هفت بعدی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیفت و جوانسازی پوست
 • از بین بردن چین و چروک‌های عمقی پوست همچون خط لبخند، اخم و خطوط پنجه کلاغی
 • از بین بردن ترک‌های پوستی حاصل از بارداری و یا کاهش وزن
 • از بین بردن تیرگی‌های پوست و افزایش روشنایی پوست
 • آبرسان قوی پوست
 • لیفت صورت در ناحیه شقیقه
 • کاهش وزن و فرم دهی به بدن

دستگاه لیزر هایفو دلتا (سه کاره)

دستگاه لیزر هایفو دلتا

دستگاه لیزر هایفو یکی دیگر از دستگاه‌های جوانسازی پوست است که توانسته در مدت کوتاهی به یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های جوانسازی تبدیل شود. این دستگاه دارای دو هندپیس مجزا است که یکی از این هندپیس‌ها برای صورت و بدن و دیگری برای جوانسازی واژینال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این دستگاه به طور کلی دارای 7 کارتریج با عمق نفوذ متفاوت است. هر کدام از این کارتریج‌ها دارای 10000 شات می‌باشد و بنابراین دستگاه دارای 70000 شات است. برای جوانسازی صورت سه عدد کارتریج با عمق نفوذ 1.5، 3.0 و 4.5  میلی متر است. این دستگاه دارای دو کارتیرج با عمق نفوذ 8.0 و 13.0 میلی متر برای بدن و دو کارتریج 3.0 و 4.5 میلی لیتر برای جوانسازی واژینال است.

این دستگاه نیز دارای یک صفحه لمسی 15 اینچی است که امکان ذخیره اطلاعات مراجعه کنندگان و تنظیم دستگاه را به اپراتور می‌دهد.

از کاربردهای دستگاه هایفو دلتا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از بین بردن چین و چروک‌های عمقی پوست همچون خط لبخند، خط اخم و خطوط پنجه کلاغی چشم.
 • از بین بردن غبغب
 • از بین بردن ترک‌های پوستی حاصل از بارداری و یا لاغری
 • لیفت و جوانسازی پوست صورت و بدن
 • روشن کردن پوست و واژن
 • برطرف کردن عفونت در بانوان و کاهش خشکی واژن

دستگاه لیزر هایفو اولترا

دستگاه لیزر هایفو اولترا

یکی دیگر از دستگاه‌های مورداستفاده برای جوانسازی پوست دستگاه هایفو اولترا می‌باشد. این دستگاه دارای 5 کارتریج مجزا است که برای جوانسازی صوورت و بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارتریج‌های با عمق نفوذ 1.5، 3 و 4.5 مناسب برای جوانسازی صورت و گردن هستند و کارتریج‌های 8.0 و 13.0 میلی متری برای جوانسازی سایر نقاط بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دستگاه لیزر هایفو اولترا دارای یک صفحه نمایش 15 اینچی است که اپراتور لیزر می‌تواند به راحتی پرونده مراجعه کنندگان را در آن ذخیره کند و همچنین قدرت دستگاه، فاصله بین شات‌ها و غیره را تنظیم کند.

این دستگاه به دو صورت تک کاره و دو کاره در بازار موجود است. دستگاه هایفو اولترا تک کاره تنها برای جوانسازی صورت و دستگاه هایفو اولترا دو کاره برای جوانسازی صورت و بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از کاربردهای دستگاه لیزر هایفو اولترا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیفت و جوانسازی پوست
 • از بین بردن تیرگی پوست و روشن تر کردن پوست
 • از بین بردن چین و چروک‌های پوست
 • از بین بردن غبغب
 • از بین بردن ترک‌های حاصل از بارداری یا کاهش وزن

مزایای خرید دستگاه لیزر هایفو

یکی از لاین‌های اصلی در کلینیک زیبایی لاین جوانسازی پوست است. شما با خرید دستگاه‌های جوانسازی نه تنها کلاس کاری کلینیک زیبایی خود را بالاتر می‌برید بلکه درآمد کلینیک زیبایی خود را تا حد زیادی افزایش می‌دهید. شما با خرید دستگاه‌های کلینیک زیبایی از شرکت پیکاپ سرمایه می‌توانید از مزایای زیر برخوردار شوید.

 • فروش اقساطی دستگاه‌ها بدون بهره
 • گارانتی 12 ماهه (تعویض دستگاه در صورت خرابی)
 • خدمات پس از فروش 10 ساله
 • 2 ماه وارنتی (در صورت عدم رضایت و جوابدهی کلیه مبلغ دستگاه عودت داده می‌شود)

قیمت دستگاه لیز هایفو

قیمت دستگاه‌های هایفو موجود در بازار به عوامل مختلفی همچون شرکت سازنده، گارانتی دستگاه، تعداد شات‌های دستگاه و غیره بستگی دارد. همچنین با توجه به نوسانات ارزی نمی‌توان عدد ثابتی را برای این دستگاه‌ها در نظر گرفت. با این حال میانگین قیمت دستگاه‌های جوانسازی در بهار 1403 عبارت است از:

 • دستگاه لیزر هایفو اولترافورمر 7 بعدی (با پروب واژینال) ←250 تا 280 میلیون تومان
 • دستگاه لیزر هایفو اولترافورمر 7 بعدی (بدون پروب واژینال) ← 210 تا 235 میلیون تومان
 • دستگاه لیزر هایفو اولترا تک کاره ← 95 تا 110 میلیون تومان
 • دستگاه لیزر هایفو اولترا دو کاره ← 100 تا 120 میلیون تومان
 • دستگاه لیزر هایفو دلتا ← 170 تا 200 میلیون تومان

جمع بندی

در این مقاله به بررسی بهترین دستگاه‌های جوانسازی موجود در بازر پرداختیم. اگر شما نیز قصد راه اندازی لاین جوانسازی را در کلینیک زیبایی خود دارید پیشنهاد می‌کنیم که دستگاه‌های خود را از یک کجموعه معتبر خریداری کنید زیرا این دستگاه‌ها به صورت مستقیم بر سلامت بیماران اثر گذار هستند. برای خرید دستگاه لیزر جوانسازی پیشنهاد ما به شما شرکت پیکاپ سرمایه است.

پیکاپ سرمایه با بیش از 7 سال سابقه تاسی و تجهیز کلینیک‌های زیبایی یکی از معتبرترین شرکت‌های تجهیزات پزشکی در سراسر کشور است. پیکاپ توانسته در طی سال‌های فعالیت خود بیش از 210 کلینیک زیبایی را تاسیس و تجهیز کند و کیفیت دستگاه‌های خود را نمایش بگذارد. اگر برای انتخاب دستگاه مناسب و یا خرید آن نیاز به کمک دارید تنها کافی است فرم مورد نظر در صفحه تماس با ما را تکمیل کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ما را دنبال کنید

به منظور راهنمایی هر چه بهتر مشاوران ما فرم زیر را پر کنید تا در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم

"*" indicates required fields

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرم linkedin واتس آپ واتس آپ تلگرام