بهترین روش سرمایه گذاری

بهترین روش سرمایه گذاری

بهترین روش سرمایه گذاری

بیشتر ما حداقل یک بار به این فکر کرده ایم که چگونه ثروتمند شویم یا دست کم به دنبال بهترین روش سرمایه گذاری بوده ایم تا ضمن افزایش درآمد بتوانیم بخشی از دارایی خود را برای روز مبادا پس انداز کنیم. این در واقع اولین گام سرمایه گذاری است.
به عبارت دیگر پس انداز کردن، با تامین همه یا بخشی از منابع مالی مورد نیاز، زمینه ای برای سرمایه گذاری بی دغدغه فراهم می کند و چندان جدا از آن نیست.

بهترین روش سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یک علم است.

اما بدیهی است که با وجود تحولات اقتصادی و افزایش تورم و همچنین روش های سرمایه گذاری گوناگون که فرصت سرمایه گذاری را برای تمامی افراد فراهم می کنند، پس انداز کردن به تنهایی و در صورتی که به سرمایه گذاری عاقلانه منجر نشود، توجیه اقتصادی نداشته و علاوه بر رکود سرمایه و کاهش ارزش آن در طولانی مدت، هیچگونه سود و بازدهی جهت پاسخگویی به نیازهای مالی آینده را نخواهد داشت.
لازم است بدانید بهترین روش سرمایه گذاری از فردی به فرد دیگر متفاوت بوده و به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. در واقع فرصت سرمایه گذاری حتی سرمایه گذاری با حداقل سرمایه و سرمایه گذاری بدون تخصص برای تمامی افراد وجود دارد.

اما آنچه از شما یک سرمایه گذار موفق می سازد ، درک اهمیت سرمایه گذاری، شناخت سرمایه گذاری و انواع آن، تعیین اهداف سرمایه گذاری با در نظر گرفتن میزان سرمایه، مدت زمان بازدهی و میزان ریسک پذیری، داشتن استراتژی سرمایه گذاری و شناخت صحیح از روحیات و تمایلات شخصی خودتان و در نهایت انتخاب بهترین روش سرمایه گذاری در ایران و هر کشوری است که برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اید.
در این خصوص به نظر می رسد داشتن مشاور سرمایه گذاری به ویژه در ابتدای مسیر، بسیار حائز اهمیت است.زیرا تمامی دانش و تجربه مورد نیاز برای سرمایه گذاری بی دغدغه را در اختیارتان قرار می دهد.

شما می توانید مشاور سرمایه گذاری خود را از میان افراد متخصص یا شرکت های سرمایه گذاری همچون پیکاپ سرمایه که سالها تجربه در زمینه سرمایه گذاری دارند، انتخاب کنید و از این طریق با تضمین بازگشت سرمایه، ریسک سرمایه گذاری خود را کاهش داده و با سرمایه گذاری عاقلانه به سود و بازدهی مورد نظرتان در مدت زمان برنامه ریزی شده دست پیدا کنید.

سرمایه گذاری چیست؟

سرمایه گذاری به عنوان یک مفهوم اقتصادی یعنی اختصاص دادن همه یا بخشی از منابع مالی خود به چیزی، با هدف کسب درآمد و سودآوری در آینده. در واقع شما یک عمر فعالیت کرده اید تا پولی را بدست آورید، حالا نوبت پول شماست که برایتان کار کند. پس انداز کردن پول چنانکه گفتیم، نه تنها موجب کاهش ارزش سرمایه در طولانی مدت می شود بلکه سود و بازدهی ارزشمندی را در پی نخواهد داشت.
اهمیت سرمایه گذاری در اینجا آشکار می شود که از میان دو فرد با دو درآمد کاملا یکسان در مدت زمانی مشخص، شخصی در برابر تورم و نوسانات قیمتی قدرت اقتصادی خود را حفظ کرده و حتی افزایش می دهد که با یافتن بهترین روش سرمایه گذاری به کمک مشاور سرمایه گذاری با سابقه، سرمایه گذاری عاقلانه و رو به رشدی را انجام دهد که در بازه زمانی معینی، ارزشی فراتر از پس انداز را ایجاد کند.

اینگونه سرمایه گذاری، اهداف مالی شما را در آینده تامین کرده و ضمن محافظت از ارزش سرمایه در جریان تورم، پاسخگوی تمامی نیازهای شما در دوران کهنسالی و بازنشستگی نیز خواهد بود.
روش های سرمایه گذاری متنوعی وجود دارند که لازم است با توجه به اهداف سرمایه گذاری خود و همچنین میزان سرمایه، میزان ریسک پذیری و مدت زمان مورد انتظار برای بازدهی، بهترین روش سرمایه گذاری را از میان آنها انتخاب کنید.

البته تشخیص بهترین روش سرمایه گذاری به تعیین اهداف سرمایه گذاری محدود نمی شود. بهتر است انواع سرمایه گذاری را به طور دقیق بشناسید و در کنار آن به روحیات و تمایلات شخصی خود نیز توجه کنید. زیرا تمامی این روش ها در طولانی مدت برای شما سودآور هستند اما مزایا و معایب متفاوتی دارند و هیچکدام بدون ریسک نخواهند بود.
پس آنچه در فرصت سرمایه گذاری اهمیت دارد تعیین اولویت ها و امکانات موجود و سپس انتخاب بهترین روش سرمایه گذاری و تعیین استراتژی سرمایه گذاری دقیق به کمک مشاور سرمایه گذاری با تجربه همچون پیکاپ سرمایه است که با تضمین بازگشت سرمایه به شما کمک می کند یک سرمایه گذاری بی دغدغه انجام دهید. در برخی موارد شما این امکان را دارید که پول خود را به صورت همزمان و به چند روش سرمایه گذاری کنید.

انواع سرمایه گذاری

روش های سرمایه گذاری در مدل های مختلفی دسته بندی می شوند. اما به طور کلی می توان انواع سرمایه گذاری را به سه دسته اصلی مالکیتی، اعتباردهی(وام دهی) و معادل نقدی تقسیم کرد.
سرمایه گذاری مالکیتی
سرمایه گذاری مالکیتی یعنی به مالکیت درآوردن چیزی در ازای پرداخت پول، به امید آنکه سود و ارزش بیشتری را در آینده تولید کند. از این جهت سرمایه گذاری مالکیتی یکی از اولین روش های سرمایه گذاری است که افراد به سراغ آن می روند اما علی رغم آنکه پرسودترین روش سرمایه گذاری نیز به حساب می آید، در مواردی ریسک بسیار بالایی دارد.
سرمایه گذاری مالکیتی انواع مختلفی دارد که از خرید سهام، مسکن، خودرو، طلا، آثار هنری و اشیا گران قیمت گرفته تا سرمایه گذاری در کسب و کارها را شامل می شود.

خرید سهام

خرید سهام در واقع خرید سهم حاصل از تقسیم دارایی شرکت به واحد های مساوی است که توسط خود شرکت های سهامی و به منظور تامین منابع مالی مورد نیاز آن شرکت ها به بازار بورس عرضه می شود. فرد سهام دار همواره در سود و زیان شرکت سهیم بوده و ارزش سهام او نیز در طولانی مدت کاهش یا افزایش می یابد.

شرکت نیز در مقابل، حقوقی همچون بهره مندی از منافع شرکت و حق رای در مجمع عمومی را به سهام دار می دهد اما فرد سهام دار به هیچ وجه نمی تواند تا زمان انحلال شرکت نسبت به سهم خود از دارایی شرکت ادعای مالکیت داشته باشد.
سهام که به شکل اوراق بهادار توسط سرمایه گذار خریداری می شود، انواع گوناگونی دارد و خرید و فروش آن در بازار بورس نیازمند دانش و تجربه کافی است. در واقع این نوع سرمایه گذاری برای افرادی که تجربه کافی در بازار مالی و توانایی تحلیل بنیادی و تکنیکال بازار بورس را دارند، می تواند بهترین روش سرمایه گذاری باشد اما در غیر این صورت سرمایه گذاری بی دغدغه و مطمئنی نخواهد بود.

زیرا اگرچه بازار بورس در سالهای اخیر یکی از پر سودترین بسترها برای سرمایه گذاری بوده اما یکی از پر خطرترین آنها نیز به شمار می رود. همانطور که ممکن است ارزش سهام شما در طولانی مدت چندین برابر شود، به همان میزان امکان از دست رفتن یکباره سرمایه تان نیز وجود دارد.

راه اندازی کلینیک زیبایی

سرمایه گذاری پله به پله.

خرید مسکن

وقتی صحبت از سرمایه گذاری در مسکن به میان می آید، شاید بهترین روش سرمایه گذاری که به ذهنمان خطور می کند خرید زمین یا یک ملک، به قصد بهره مندی از اجاره بها یا فروش آن در آینده با قیمت بالاتر باشد.

اما مشارکت در ساخت و ساز مسکن و همچنین خرید خانه های قدیمی و بازسازی آنها به منظور ایجاد ارزش افزوده در زمان فروش نیز از انواع سرمایه گذاری در مسکن به شمار می روند که فرصت سرمایه گذاری همزمان در بخش های مختلف را برای سرمایه گذاران ایجاد می کنند.

اگرچه سرمایه گذاری در مسکن نوعی سرمایه گذاری بدون تخصص به شمار می رود اما سرمایه گذاری عاقلانه در آن نیازمند تحلیل زمانی جهت تشخیص بهترین زمان خرید و فروش و در امان ماندن از نوسانات دوره ای است. علاوه بر این شناسایی بهترین منطقه و قدرت تشخیص ملک ارزنده یا اصطلاحا اکازیون بر فروش آسان ملک و میزان سودآوری آن تاثیرگذار خواهد بود.

خرید خودرو

این نوع سرمایه گذاری اغلب شامل خرید خودرو به قیمت کارخانه و فروش آن با قیمت بالاتر، خرید و فروش خودرو های دست دوم در حد نو، خرید خودروهای تصادفی،تعمیر و فروش آنها و همچنین خرید و اجاره خودروهای گران قیمت و لوکس می شود. نرخ خرید و فروش خودرو همواره تحت تاثیر قیمت دلار و مواد اولیه است اما جدای از این نمی توان تاثیر ورود ماشین های چینی بر بازار خودرو در ایران را نیز نادیده گرفت.

برای آنکه در بازار خودرو سرمایه گذاری عاقلانه داشته باشید، لازم است خودروهای پر تقاضا و محبوب را بشناسید، با مسائل فنی مربوط به خودرو آشنا باشید و بتوانید بهترین زمان خرید و فروش را تشخیص دهید.

شاید همین امر موجب شده تا بازار خودرو در دست عده ای از افراد حرفه ای باشد و کمتر کسی در میان سایر افراد به سرمایه گذاری در خودرو بیاندیشد. اما باید توجه داشته باشید که خودرو دارای استهلاک است و با گذشت زمان از تولید آن نیز دچار کاهش قیمت خواهد شد.

بنابراین باید به طور مداوم در جریان نوسانات بازار بوده و پلتفرم های مجازی که امکان خرید و فروش خودرو در آنها وجود دارد را نیز رصد کنید تا پیش از آنکه خودروی خریداری شده مستهلک شود، در بهترین و نزدیکترین زمان برای فروش آن اقدام کنید.

خرید طلا

بهترین روش سرمایه گذاری در طلا و البته مرسوم ترین آن در میان روش های مختلفی که وجود دارد، خرید و فروش طلای دست دوم است.

البته این بدان معنی نیست که خرید طلای سفید و طلای زینتی فرصت سرمایه گذاری را به شما نمی دهد. اما طلای دست دوم از آن جهت که دارای جنبه زینتی نیست و ذوب خواهد شد، دارای کارمزد نبوده و هیچگونه مالیاتی به آن تعلق نمی گیرد. در نتیجه در مدت زمان یکسان، نسبت به طلای سفید که حاوی فلزات دیگری همچون پالادیوم است، سودآوری بیشتری خواهد داشت.
علاوه بر این روش های دیگری همچون خرید و فروش شمش طلا بین دو کشور، خرید سکه و در نهایت سرمایه گذاری در صندوق های سهام طلا برای افرادی که به دنبال سرمایه گذاری با حداقل سرمایه هستند نیز وجود دارد.

خرید آثار هنری و اشیا گران قیمت

سرمایه گذاری در خرید آثار هنری و اشیا گران قیمت، سرمایه گذاری ویژه ثروتمندان است. این ها افرادی هستند که اشیا عتیقه، آثار هنری و کلکسیون ها را خریداری می کنند که هرکدام قیمت بسیار بالایی دارد. بخش زیادی از این نوع سرمایه گذاری به روحیات و تمایلات شخصی افراد و همچنین حس نوستالژیکی که در آنها بر می انگیزد وابسته است.

اما به طور کلی آنچه در خریداری آثار هنری مطابق با آمار بازار در سالهای اخیر وسوسه انگیز است افزایش قیمت آثار ارزشمند با سودی معادل 25 درصد در هر سال است. سرمایه گذاری در آثار هنری نوسانات شدید قیمتی نداشته و رکود اقتصادی بر آن تاثیر نمی گذارد.

همچنین با گذشت زمان اثر خریداری شده نه تنها افت قیمت نداشته بلکه بر ارزش آن افزوده می شود. اما از آنجایی که مخاطب این دسته از کالا بسیار خاص و محدود است، قابلیت نقدشوندگی پایینی دارد.

سرمایه گذاری در کسب و کار

فرقی نمی کند که به صورت مستقیم در کسب و کار خود سرمایه گذاری می کنید یا به صورت غیر مستقیم و با تامین منابع مالی مورد نیاز یک کسب و کار نوپا(استارتاپ). در هر صورت سرمایه گذاری در کسب و کار و کارآفرینی پرسودترین سرمایه گذاری و بهترین روش سرمایه گذاری برای افرادی است که علاوه بر درآمدزایی مداوم به دنبال افزایش ارزش اصل سرمایه خود نیز هستند.

سرمایه گذارانی که کسب و کار خود را ایجاد می کنند علاوه بر ایجاد فرصت شغلی برای افراد و ایفای نقشی موثر بر رشد و توسعه اقتصاد کشور، قادر خواهند بود با داشتن استراتژی سرمایه گذاری دقیق و در نتیجه تولید محصولات پرفروش یا محصولاتی که نیاز آنها در بازار احساس می شود و یا ارائه خدمات پر تقاضا به بهترین شکل، به سود بالایی در طولانی مدت دست یابند.

مدیران برندهای مطرح جهانی همچون مایکروسافت و اپل در این دسته قرار می گیرند.
سرمایه گذاری در کسب و کار به همان میزان که بهترین روش سرمایه گذاری با سودی بسیار بالاست، می تواند یکی از پرخطر ترین آنها نیز باشد. به شرط آنکه بدون داشتن نقشه راه و بررسی دقیق تمامی مراحل و جوانب از مرحله ایده تا راه اندازی به آن ورود کنید.

بنابراین اگر به دنبال سرمایه گذاری در کسب و کار هستید باید از مشاور سرمایه گذاری با سابقه و متخصص همچون پیکاپ سرمایه کمک بگیرید تا ضمن امکان سرمایه گذاری با حداقل سرمایه از طریق سرمایه گذاری مشارکتی و سرمایه گذاری بدون تخصص، پرسودترین و پر تقاضا ترین کسب و کارها همچون تاسیس کلینیک زیبایی که این روزها در ایران تقاضای بسیار بالایی دارد را شناسایی کنید و با تضمین بازگشت سرمایه ، فرصت سرمایه گذاری خود را به سرمایه گذاری بی دغدغه و پر بازده تبدیل کنید.

سرمایه گذاری اعتباردهی

سرمایه گذاری اعتبار دهی یا وام دهی همانطور که از نامش پیداست به شما این امکان را می دهد تا با خرید اوراق قرضه یک شرکت منابع مالی مورد نیاز آن را تامین کرده و در مدت زمانی مشخص اصل و سود پول خود را دریافت کنید. این تقریبا مشابه همان کاری است که بانک انجام می دهد.

در واقع وقتی پول خود را در بانک سرمایه گذاری می کنید، منابع مالی مورد نیاز بانک جهت وام دهی به افراد را تامین می کنید و در موعدی مقرر می توانید سود یا اصل پول خود را برداشت کنید. با خرید اوراق قرضه شرکت شما در هر صورت پول خود را دریافت خواهید کرد اما سهمی از افزایش سهام آن شرکت که ممکن است در همان مدت زمان چندین برابر شده باشد نخواهید داشت.

علاوه بر این سایر اوراق بهادار نظیر وام های بین المللی، اوراق رهنی، اوراق بازرگانی و اوراق خزانه داری نیز در دسته سرمایه گذاری اعتبار دهی قرار می گیرند.

سرمایه گذاری معادل نقدی

سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری بازار پول تنها مزیتی که دارند قابلیت برداشت و نقدشوندگی آنهاست و تفاوتی با وجه نقد ندارند و در هر زمان که بخواهید می توانید به آن دسترسی داشته باشید. اما سود بسیار پایینی معادل با 1 الی 2 درصد خواهد داشت.

اهداف سرمایه گذاری

تعیین اهداف سرمایه گذاری مهم ترین گام در تشخیص بهترین روش سرمایه گذاری است.
اهداف سرمایه گذاری در واقع اهدافی کلی هستند که برای تحقق آنها سرمایه گذاری می کنید. بنابراین تشخیص صحیح اینکه کدامیک برای شما اولویت دارد، در پی ریزی طرح استراتژی سرمایه گذاری و انتخاب فرصت سرمایه گذاری مناسب و همچنین دستیابی به اهداف مالی خاص و جزیی تر به شما کمک خواهد کرد.

اهداف سرمایه گذاری اغلب شامل حفظ امنیت و ارزش اقتصادی سرمایه، سودآوری و افزایش ارزش مالی، کسب درآمد و معافیت از مالیات می شود.
در پروسه تعیین اهداف سرمایه گذاری که بهتر است با راهنمایی مشاور سرمایه گذاری خبره صورت گیرد، شخص سرمایه گذار بر اساس سرمایه و امکانات موجود، میزان ریسک پذیری، مدت زمان مورد انتظار جهت بازدهی، شرایط سنی و روحیات و تمایلات شخصی بهترین روش سرمایه گذاری را انتخاب می کند. زیرا انواع سرمایه گذاری می توانند در طولانی مدت سودآور باشند اما مزایا و معایب آنها و همچنین ریسک از دست رفتن سرمایه در آنها با هم متفاوت است.
به طور مثال ورود به بازار بورس و خرید سهام کار چندان سختی نیست و به تمام افراد امکان سرمایه گذاری با حداقل سرمایه را می دهد. شاید این مهم ترین مزیت بازار بورس و خرید سهام باشد. کافی است به یک دفتر کارگزاری مراجعه کرده و کد بورسی دریافت کنید تا با ورود به بازار آنلاین بتوانید پس از یک ماه به خرید و فروش سهام در بازار بورس بپردازید.

 

اما فراموش نکنید که در صورت عدم توانایی در انجام تحلیل های بنیادی و تکنیکال و کاهش شدید ارزش سهام خریداری شده، گاه مجبور به فروش سهم خود با مبلغی پایین تر از مبلغ خرید خواهید شد. به عبارت دیگر بخش قابل توجهی از سرمایه خود را از دست خواهید داد.
سرمایه گذاری در کسب و کار نیز علی رغم آنکه به موجب کارآفرینی،درآمد زایی و افزایش ارزش اصل سرمایه در طولانی مدت، پرسودترین روش سرمایه گذاری به شمار می آید، در صورتی که بخواهید به تنهایی کسب و کاری را راه اندازی کنید، نیازمند سرمایه زیاد و بسیار پر ریسک خواهد بود. البته در این خصوص سرمایه گذاری مشارکتی می تواند بهترین روش سرمایه گذاری برای علاقه مندان به کارآفرینی باشد.

بهترین روش سرمایه گذاری

تاسیس کلینیک زیبایی، یک انتخاب هوشمندانه

اما آنچه موجب برتری سرمایه گذاری در کسب و کار به نسبت خرید سهام می شود، احتمال بالای سودآوری با برنامه ریزی دقیق، تحقیقات صحیح بازار و بازاریابی موثر پس از راه اندازی خواهد بود که در این زمینه شرکت های سرمایه گذاری همچون پیکاپ سرمایه با در اختیار داشتن افراد متخصص در بخش های مختلف، مشاور سرمایه گذاری مناسبی از مرحله ایده تا راه اندازی و حتی پس از آن به حساب می آیند که ضمن تضمین بازگشت سرمایه امکان سرمایه گذاری بدون تخصص را برای تمامی افراد فراهم می کنند.

سپرده های بانکی نیز امکان سرمایه گذاری با کمترین مبلغ با دریافت سود مشخص ماهیانه یا سالیانه را به شما می دهند اما بانک هرگز برای افزایش ارزش سرمایه شما عرق نمی ریزد بلکه این شما هستید که باید با سرمایه تان کار کنید تا به سود و ارزشی فراتر از سود بانک دست پیدا کنید.

از همین جا می توان نتیجه گرفت که در میان انواع سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری با حداقل سرمایه یا سرمایه گذاری که در کوتاه مدت به سود برسد، لزوما بهترین روش سرمایه گذاری نخواهد بود. در حقیقت همه چیز به شما و اولویت هایتان بستگی دارد.

استراتژی سرمایه گذاری

چنان که گفته شد، انواع سرمایه گذاری در طولانی مدت سودآور هستند اما میزان ریسک در هرکدام از آنها متفاوت است.

استراتژی سرمایه گذاری در واقع مجموعه ای از قوانین و روش هاست که به شخص سرمایه گذار می گوید، بر اساس شرایط و ویژگی های موجود از قبیل میزان منابع مالی، سن، مهارت در تاکتیک ها و همچنین اهداف سرمایه گذاری تعیین شده، بهترین روش سرمایه گذاری برای او چیست و در مسیر آن چه کار هایی را باید انجام دهد و از چه چیزهایی اجتناب کند تا بتواند در مدت زمان برنامه ریزی شده به سود و بازدهی مورد انتظار خود دست یابد.
بدیهی است که در مسیر سرمایه گذاری تمامی افراد بر سر دو راهی سود و ریسک قرار خواهند گرفت و بالاخره در جایی باید درصدی از ریسک را برای دستیابی به سود بیشتر بپذیرند.استراتژی سرمایه گذاری در صورتی که به دقت و بر اساس دانش و تجربه کافی از بازار مورد نظر پی ریزی شود، نقشه امن سرمایه گذار در این مسیر خواهد بود.

بنابراین به نظر می رسد بهره مندی از تجربه یک مشاور سرمایه گذاری با تجربه در همان حوزه خاص، مانند شرکت پیکاپ سرمایه که سالها فعالیت تخصصی در حوزه تاسیس کلینیک زیبایی داشته است، ریسک سرمایه گذاری شما را به حداقل می رساند.
در اهمیت داشتن استراتژی سرمایه گذاری همین کافی است که به سرمایه گذاران فاقد استراتژی گوسفند و به آن دسته از افراد که بصورت شانسی و اتفاقی مانند پرتاب دارت فرصت سرمایه گذاری را انتخاب می کنند، میمون چشم بسته گفته می شود.
استراتژی سرمایه گذاری می تواند به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت و در دو نوع تهاجمی و محافظه کارانه برنامه ریزی شود. آن دسته از سرمایه گذاری که مبتنی بر تقبل ریسک بیشتر در مقابل دستیابی به سود بیشتر است، سرمایه گذاری تهاجمی و آن دسته که حفظ اصل سرمایه و دریافت سود کم را ارجح می داند، سرمایه گذاری محافظه کارانه نامیده می شود.

بهترین روش سرمایه گذاری

راه اندازی کلینیک زیبایی، یک سرمایه گذاری عاقلانه

پیکاپ سرمایه، با بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه تاسیس کلینیک زیبایی در تمامی مراحل راه اندازی کلینیک زیبایی شامل خدمات کسب مجوز وزارت بهداشت، ثبت کلینیک زیبایی، یافتن ساختمان مناسب جهت تاسیس کلینیک زیبایی، معرفی با کیفیت ترین دستگاه ها برای خرید دستگاه لیزر مو، جوانسازی و لاغری مطابق با استانداردهای روز دنیا، طراحی داخلی کلینیک، برندینگ کلینیکی همراه شما خواهد بود.

و همچنین تمامی مراحل تبلیغات و بازاریابی پس از راه اندازی کلینیک زیبایی ارائه دهنده خدمات متنوعی می باشد.از آنجایی که سود و درآمد شرکت در گرو سود و درآمد مشتریان است، ضمن تضمین بازگشت سرمایه همواره تا رسیدن به سود و بازده دلخواه پشتیبان شما خواهد بود.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *