راه اندازی کلینیک زیبایی

راه اندازی کلینیک زیبایی

راه اندازی کلینیک زیبایی با پیکاپ سرمایه


راه‌ اندازی کلینیک زیبایی

راه‌ اندازی کلینیک زیبایی، فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری سودآور می‌باشد. نیاز به مکانی که افراد بتوانند در آن به ایده آل های زیبایی خودشان دست یابند، بیش از پیش احساس می‌شود. در این مقاله سعی کردیم از نگاه عمیق تر نسبت به وضعیت جامعه به بحث سرمایه گذاری سودآور در صنعت زیبایی بپردازیم.

ارتباطات، سرمایه اصلی هر انسان

قبلاً درباره اهمیت زیبایی و کیفیت شرایط پوست، مطالبی گفته شد. با این حال باید گفت با توجه به تغییر سبک زندگی افراد در جوامع مدرن به خصوص کلانشهر ها و سرعت روزافزون انتشار اطلاعات و در واقع انفجار آگاهی در این عصر، ارتباطات نقشی اساسی در پیشبرد اهداف جامعه و البته هر فرد دارد. از این رو ظاهرزیبا و آراسته می‌تواند به عنوان یکی از ارکان ایجاد و حفظ ارتباطات، نقشی تعیین‌کننده داشته باشد.

راه اندازی کلینیک زیبایی

راه اندازی کلینیک زیبایی با پیکاپ سرمایه یک سرمایه گذاری سودآور است.

البته که این بحث خود می‌تواند نقطه نظری مهم و جذاب برای تحقیق باشد اما هدف از طرح این موضوع این بود که در ابتدا روشن کنیم، دغدغه‌ی زیبا بودن و زیبا ماندن، امروزه تقاضایی آشکار و پنهان و البته همه‌گیر می‌باشد.

بنابراین، لزوم راه اندازی کلینیک زیبایی به عنوان محلی برای تامین این قبیل نیازها برکسی پوشیده نیست و حتی باید گفت این تقاضاها چنان زیاد شده اندکه ظرفیت موجود برای پاسخگویی به آنها کافی نمی‌باشد و گویا همچون آبی رها شده به هدر می‌روند.

حتی اولویت این نیازها برای افراد چنان از مرتبه بالایی برخوردار بوده و هست که در بحران های مهم اقتصادی معاصر از جمله بحران اقتصادی-اجتماعی کرونا نه‌تنها  به صنعت خدمات پزشکی آسیبی وارد نشده، بلکه با توجه به آمار، شتابی فزاینده داشته و این خود گواه بر قدرتمند بودن این کسب و کار است.

ایران، کشوری مستعد در سرمایه گذاری سودآور در صنعت زیبایی

اگرچه نمی‌توان درباره‌ی درآمد این کسب وکار  به راحتی تخمینی زد، اما به‌طور کلی می‌توان گفت با تاسیس کلینیک زیبایی، اگر همراه با تخصص و آگاهی پیش برود، می‌توان سود اقتصادی زیادی را متصور بود.

از سوی دیگر کشور ایران یکی از بهترین کشورها، در حوزه راه اندازی کلینیک زیبایی و کلینیک‌های پزشکی می‌باشد. سالانه تعداد بسیار زیادی گردشگر خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور فقط برای امور پزشکی و زیبایی وارد ایران می‌شوند که این را می‌توان در قالب گردشگری سلامت تعریف کرد. چرا که هزینه های پایین برای سفر به ایران از طرفی، و البته پیشرفت چشمگیر ایران در زمینه پزشکی و زیبایی از طرفی دیگر، باعث آن شده ایران به یک مقصد جذاب برای گردشگران خارجی تبدیل شود. این اتفاق، علاوه بر رونق صنعت گردشگری باعث ارزآوری کلینیک های زیبایی شده است که با توجه به شرایط ارزی ایران بسیار سودآور می‌باشد.

همین نکته، تاسیس کلینیک زیبایی را جذاب‌تر از گذشته ساخته است. گفتنی است هزینه های سلامت و زیبایی در چند سال گذشته 5% از تولید ناخالص کشور را تشکیل می‌داد که امروز این نرخ به 10% افزایش پیدا کرده است.

اما راه‌ اندازی کلینیک زیبایی موفق نیازمند اقدامات مهمی است و صرفاً در پزشک و منشی و تعدادی مراجعه کننده خلاصه نمی‌شود.

راه اندازی کلینیک زیبایی

درواقع اینگونه است؛  شما می‌توانید با  اخذ مجوزهای لازم، یافتن مکان مناسب و استخدام پرسنل و پزشک و خرید تجهیزات، یک کلینیک را افتتاح کنید که البته اینها حکم اولین آجرهای این کسب و کار را دارد و درست و بجا نهادن آنها  برای موفقیت لازم است ولی کافی نیست. موفقیت مانند گیاهی زنده، نیازمند توجه و مراقبت است و در زمینه تاسیس کلینیک زیبایی هم اوضاع به همین منوال است. در ادامه، تمهیداتی که در این فضا مورد نیاز است را باهم  بررسی می‌کنیم:

اول، قوانین و ضوابط است که از ابتدا تا انتها درتمام مراحل لازم الاجرا است و این نیازمند آگاهی و اشراف کامل به قوانین و آیین‌نامه‌های مربوطه می‌باشد.

دوم، این است که علاوه بر انتخاب تجهیزات و سخت افزار‌های به روز و کارآمد، وسایل و تجهیزات مصرفی نیز باید از کیفیت مناسب برخوردار و استاندارد های موردنظر را احراز کرده باشند. غفلت از این موضوع علاوه بر ایجاد مسائلی مانند پلمب و…. باعث آسیب به مشتریان نیز خواهد شد.

سوم، نگهداری است. نگهداری تجهیزات در تمام صنف‌هایی که دارای دستگاه‌های پزشکی و پیچیده هستند، امری حیاتی می‌باشد. در صورت مراقبت نکردن مستمر از آن‌ها، می‌توان متصور بود که هزینه های ابتدایی بازهم تکرارشود. همینطور به روز بودن متخصصان و پزشکان امری است که گاهی مغفول می‌ماند که جدا می‌تواند راندمان کار را به شکل محسوسی پایین بیاورد، برای  رفع  این مشکل باید کارگاه های آموزشی به صورت مستمر برگزار شوند وکارمندان از آخرین متدهای روز دنیا مطلع شوند.

در نهایت باید بدانیم با ورود به هر کسب و کار، درواقع ما وارد یک رقابت اقتصادی می‌شویم. و برای یک رقابت اقتصادی فرای موضوع کسب‌وکار، نیازمند آن هستیم که برنامه‌های مالی مدونی را داشته باشیم.

برای آغاز یک کسب‌وکار، باید از نظر مالی آن را برنامه ریزی کنیم و در واقع طرح کسب وکار را بچینیم، اما این فقط ابتدای راه است و برای یافتن نواقص و اشکالات، هر لحظه باید با تحلیل گرایشات بازار این خلل‌ و فرج‌ها را رفع کنیم و در ادامه با بازاریابی و برندینگ که با جستجو و تحقیق و بررسی دقیق مخاطب و شناسایی ویژگی های بومی و منطقه‌ای باعث افزایش مشتری و تقاضا می‌شود.

راه‌ اندازی کلینیک زیبایی در ابتدا کاری سخت بنظر می‌رسد، لکن باید گفت، بدون تخصص و  آشنایی با این حوزه در صورت ورود، واقعا کار سخت و طاقت‌فرسایی پیش‌روست، اما باید گفت این تهدید را می‌توان به فرصت تبدیل کرد.

راه اندازی کلینیک زیبایی

تاسیس کلینیک زیبایی با پیکاپ سرمایه

شرکت پیکاپ سرمایه دقیقا عنصرمورد نیاز تخصص و تجربه را به حرکت شما اضافه می‌کند و باعث آن خواهد شد تا در این رقابت بتوانید با قدرت ورود کنید و دستیابی به پیروزی را ضمانت شده ببینید. همچنین ما با همکاری با تخصصی ترین شرکت ها که در زمینه تجهیزات لیزری مورد استفاده در راه اندازی کلینیک زیبایی فعالیت می‌کنند. می‌توانیم این تضمین را بدهیم که دستگاه های مورد استفاده در کلینیک شما دارای بالاترین کیفیت نسبت به موجودات در بازار باشد.به عنوان مثال برای خرید دستگاه لیزر مو می‌توانید مطالعه کنید.

مجموعه پیکاپ سرمایه با 800 تجهیز و تاسیس کلینیک زیبایی در سطح ایران عزیز، برترین هلدینگ در این زمینه است، ما به خودمان اطمینان داریم، و شما نیز باید به خود اطمینان داشته باشید.

 

 

 

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *