دستگاه لیزر کندلا 2024

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایران

یکی از بهترین دستگاه‌ها برای لیزر موهای زائد، دستگاه لیزر کندلا می‌باشد. این دستگاه که جزو دستگاه‌های غیر تماسی است دارای یک سیستم خنک کننده مجزا (ایرکولینگ) می‌باشد. با استفاده از این سیستم خنک کننده میزان درد و سوزش مراجعه کنندگان تا حد زیادی کاهش می یابد و به همین سبب این دستگاه جزو دستگاه‌های محبوب در بین مراجعه کنندگان است. همچنین این دستگاه مجهز به یک هندپیس با طراحی اختصاصی است که کار با دستگاه را برای اپراتور لیزر بسیار آسان کرده است و به همین دلیل در بین اپراتورهای لیزر نیز بسیار محبوب شده است. این دستگاه دارای طول موج دایود است و برای تمامی طیف رنگ‌های پوستی مناسب است بنابراین با خرید این دستگاه می‌توان خدمات لیزر را برای تمامی مراجعه کنندگان مهیا کرد. این دستگاه که در ایران مونتاژ می‌شود را می‌توان به صورت نقد و یا اقساط آن را تهیه کرد.

ویژگی ها توضیحات
طول موج 808 نانومتر
تعداد شات 20 میلیون
گارانتی 12 ماه
وارانتی 2 ماه وارانتی بدون قید و شرط
خدمات پس از فروش 10 سال

سوالات متداول درباره دستگاه لیزر کندلا

آیا امکان خرید دستگاه کندلا اصل در ایران وجود دارد؟

اگرچه دستگاه‌های کندلا اصل در ایران وجود دارند اما این دستگاه‌ها چندین سال قبل وارد کشور شده‌اند و در حال حاضر امکان وارد شدن این دستگاه‌ها به دلیل تحریم‌های موجود وجود ندارد. بنابراین توصیه ما به شما خرید دستگاه کندلا دایود ادیشن است که با خدمات پس از فروش، گارانتی و وارانتی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

دستگاه لیزر کندلا دایود ادیشن برای چه تایپ پوستی مناسب است؟

این دستگاه دارای طول موج دایود است و بنابراین در پوست‌های گندمگون بهترین بازدهی را دارد.

آیا دستگاه لیزر کندلا دستگاه مناسبی برای رفع دائمی موهای زائد است؟

بله. دستگاه لیزر کندلا یکی از بهترین دستگاه‌های حال حاضر در کشور است که در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین بازدهی را دارد و در مدت زمان کوتاه توانسته طرفداران زیادی پیدا کند.

دستگاه لیزررادو پلاس +

بهترین دستگاه لیزر تماسی در ایران

دستگاه رادو پلاس یکی از دستگاه‌های محبوب در بین دستگاه‌های لیزر موهای زائد می‌باشد. این دستگاه که جزو دستگاه‌های تماسی محسوب می‌شود دارای سه طول موج الکساندرایت، دایود و اندیاگ است و بنابراین برای تمامی تایپ‌های پوستی مناسب است. این دستگاه دارای دو سیستم خنک کننده می‌باشد: یک سیستم خنک کننده داخلی و یک سیستم خنک کننده خارجی. این سیستم‌های خنک کننده باعث کاهش درد و سوزش در مراجعه کنندگان می‌شوند و دما را تا منفی 15 درجه کاهش می‌دهند. در نتیجه مراجعه کنندگان معمولا هیچگونه شکایتی در هنگام استفاده از این دستگاه ندارند.
هندپیس دستگاه رادو پلاس وزن کمی دارد و علاوه بر این دارای یک مانتیور است که تعداد شات و دما دستگاه را مشخص می‌کند و کار را برای اپراتورهای لیزر بسیار آسان کرده است. همچنین این دستگاه دارای یک اسپات سایز بزرگ است که موجب می‌شود فرایند لیزر در مدت زمان کوتاه‌تری صورت گیرد و بنابراین می‌توان در طول یک روز به تعداد بیشتری از مراجعه کنندگان خدمات ارائه داد.

ویژگی ها توضیحات
طول موج طول موج 705، 808، 1064 نانومتر
تعداد شات 100 میلیون
گارانتی 20 ماه
وارانتی 2 ماه وارانتی بدون قید و شرط
خدمات پس از فروش 10 سال

سوالات متداول درباره دستگاه لیزر رادو پلاس

آیا می‌توان دستگاه رادوپلاس را به صورت اقساط خریداری کرد؟

بله خرید دستگاه رادوپلاس به صورت نقد و یا اقساط بلند مدت ددرد شرکت پیکاپ سرمایه امکان پذیر است. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با تکمیل فرم در صفحه تماس با ما منتظر تماس مشاوران ما باشید.

در هر لیزر فول بادی چه تعداد شات از دستگاه رادوپلاس مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

برای لیزر  فول بادی تقریبا 4000 تا 5000 شات مورد نیاز است.

بهتر است فاصله بین جلسات لیزر با دستگاه رادوپلاس چه مقدار باشد؟

با توجه به ناحیه‌ای که لیزر می‌شود ممکن است فاصله بین جلسات متفاوت باشد با این حال معمولا بین 25 تا 30 روز فاصله بهترین زمان برای لیزر است.

با ما تماس بگیرید

"*" indicates required fields

تماس مستقیم با پیکاپ

شماره تماس: 9190 9109 021
ایمیل : info@pickupsarmayeh.com

ارسال رایگان به سراسر کشور

مشاوره تخصصی 24 ساعته رایگان

آدرس : تهران، بزرگراه مدرس جنوب، خیابان دستگردی، پلاک ۲۵۳